88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

موسسه خیریه کهریزک با توجه به شیوع بیماری کرونا، از نیکوکاران دعوت می‌کند تا از طریق مجازی و به صورت غیرحضوری هدایا و نذورات خود را پرداخت کنند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک، امسال با توجه به خیز جدید بیماری کرونا، شرایط متفاوتی درآسایشگاه کهریزک حاکم است و مراسم عید قربان مانند سالهای گذشته برگزار نخواهد شد. اما از نخستین ساعات بامداد روز چهارشنبه 30 تیر ماه، آسایشگاه کهریزک، آماده ی دریافت نذورات از خیرین و نیکوکاران ارجمند
 خواهد بود.

محمد علی احمدی تنکابنی مدیر روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک در این خصوص گفت: خیز جدید  بیماری کرونا و شرایط خاصی که بر جامعه حاکم است، باعث شده تا نتوانیم مانند سال‌های قبل، جشن باشکوه عید قربان را در کنار هنرمندان، ورزشکاران و مردم نوع دوست برگزار کنیم. اما طبیعتا، درهای آسایشگاه بر روی آن دست خیرینی که همواره آسایشگاه خیریه کهریزک را به عنوان مامنی برای ادای نذورات خود برگزیده‌اند، گشوده خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: آسایشگاه کهریزک از اسفند ماه سال 99 در قرنطینه کامل بوده است. در روز عید قربان نیز این شرایط حاکم است و حضور خیرین در بخش‌ها و ملاقات با سالمندان و معلولین، امکان پذیر نیست. اما مانند سال‌های قبل با تمهیدات ویژه‌تر و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، مردم نوع دوست می توانند نذورات خود را در آسایشگاه ادا کنند.

آنچه مسلم است سالیان متمادی است که مردم متدین و خیرخواه، مسیر آسایشگاه خیریه کهریزک را به نیکی یافته‌اند و با حضور در آسایشگاه، به عنوان پایگاهی مردمی و مورد اعتماد، نذورات و قربانی‌هایشان را به مددجویان اهدا می‌کنند. امسال با توجه به شرایط کرونا، از خیرین دعوت می‌شود از طریق راه‌های گوناگون ، موسسه خیریه کهریزک را یاری کنند.

راه های کمک رسانی عبارتند از:

کد دستوری #65*780*

شماره کارت:  0447-1051-0870-5029

شماره تماس 42114000-021

مراجعه حضوری به دفاتر موسسه خیریه کهریزک در سطح شهر تهران

مراجعه به پایگاه اینترنتی www.kahrizakcharity.com