88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با حضور یکی از مادران کهریزک در ستاد مرکز موسسه خیریه کهریزک، مراسم گرامیداشت روز زن و مادر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک، همزمان با میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) و گرامیداشت روز زن و مادر، هدایایی به رسم تشکر از بانوان و مادران شاغل در موسسه خیریه کهریزک تهیه گردید که با دستان پر برکت یکی از مادران ساکن در آسایشگاه کهریزک، به بانوان شاغل در این موسسه اهدا شد.

محمد علی احمدی تنکابنی مدیر روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک در این خصوص گفت: مناسب هایی از این دست، بهانه ای است تا از زحمات همکاران پر تلاش کهریزک تقدیر به عمل آید. طبیعتاً روز زن و مادر مناسبتی مهم است که پرداختن به آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زیرا علاوه بر اینکه میلاد با سعادت دخت رسول گرامی اسلام (ص) می باشد، فرصتی مناسب است تا از همکاران خانم قدردانی گردد که با وجود تمام مسئولیت های داخل منزل، با تمام وجود و عشق، در راستای اهداف بزرگ موسسه خیریه کهریزک گام بر میدارند.

وی در ادامه افزود: علاوه بر بانوان شاغل در موسسه کهریزک، نباید زحمات همسران همکاران آقا را نیز نادیده گرفت که با ایجاد محیطی آرام، زمینه ساز حضور پر رنگ  و همه جانبه ی ای عزیزان در محل کار هستند. لذا به پاس قدردانی از همکاران خانم و همچنین همسران همکاران آقا، هدایایی توسط روابط عمومی آماده شد که طبق هماهنگی با آسایشگاه کهریزک، این هدایا با دستان پر برکت یکی از مادران ساکن در آسایشگاه، به کلیه ی پرسنل اهدا شد و لحظاتی توام با شادی را در مجموعه پدید آورد.

احمدی تنکابنی در پایان تصریح کرد: امیدواریم به زودی شاهد ریشه کنی ویروس کرونا باشیم تا بتوانیم طبق روال گذشته، جشن هایی بزرگ برگزار کنیم و شایسته تر از آن چیزی که هست، مناسب هایی از این دست را پاس بداریم.