88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

مدیر روابط عمومی ‌و ‌امور بین‌الملل‌ موسسه خیریه‌ کهریزک در آستانه عید سعید فطر از آمادگی این موسسه جهت دریافت فطریه و کفاره روزه‌داران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ‌موسسه خیریه‌ کهریزک، محمدعلی احمدی تنکابنی با اشاره به نگهداری، درمان و توانبخشی از ۳ هزار مددجوی سالمند، معلول، بیمار مبتلا به ام اس، کودکان معلول ذهنی و کودکان اختلال اتیسم در این موسسه گفت: خیرین و نیکوکاران می‌توانند علاوه بر فطریه، انواع هدایای نقدی و غیر نقدی خود را به کهریزک اهدا کنند.

 

مدیر روابط عمومی ‌و ‌امور بین‌الملل‌ موسسه خیریه‌ کهریزک عنوان کرد: در ۲ روز تعطیلات عید سعید فطر، صندوق‌های دریافت فطریه و کفاره در محل آسایشگاه خیریه کهریزک و بیش از ۵۰۰ نقطه از میدان‌ها و معابر اصلی شهر تهران و البرز تعبیه شده تا بار دیگر، همچون سالیان گذشته مردم نوعدوست و دین باور شهر و دیارمان به مشارکتی معنوی دعوت شوند. مشارکتی که از محل آن، قسمتی از هزینه‌های زندگی بخشی به خانواده بزرگ و سه هزار نفری کهریزک تأمین خواهد شد.

وی افزود: نیکوکاران می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی این موسسه به نشانی www.kahrizakcharity.com و یا تماس با سامانه ۴۲۱۱۴ دفتر جلب مشارکت‌های مردمی درباره نحوه پرداخت کفاره و وجوه نقدی اطلاعات کسب کرده و سهمی در شادی‌بخشی به نیازمندان داشته باشند.