88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

مدیر روابط‌عمومی‌ و‌ اموربین الملل‌موسسه‌خیریه‌کهریزک‌، از ثبت نام دوره های جدید کاردانی و کارشناسی مرکز آموزش علمی کاربردی آسایشگاه معلولین و سالمندان کهریزک، از ابتدای تیر ماه، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ محمدعلی احمدی تنکابنی با اشاره به قدمت 47 ساله آسایشگاه خیریه کهریزک از نگهداری، درمان و توانبخشی بیش از 3 هزار مددجوی سالمند، معلول، بیماران مبتلا به ام اس، کودکان معلول ذهنی و کودکان اختلال اتیسم، دراین موسسه گفت: ثبت نام بدون کنکور دوره های کاردانی و کارشناسی این مرکز، از ابتدای تیر ماه اغاز می شود و تا پایان مرداد ماه ادامه دارد.

وی خاطر نشان کرد: در سال تحصیلی جدید و در مقطع کاردانی حرفه ای، ثبت نام در رشته مددکاری اجتماعی با 3 گرایش مراقبت سالمندان، اورژانس اجتماعی و مددکاری خانواده و رشته ی تربیت بدنی با 2 گرایش مربیگری ورزش سالمندان و ورزش معلولین انجام می گیرد. در مقطع کارشناسی حرفه ای نیز، رشته ی مددکاری اجتماعی با 2 گرایش خانواده و مراکز اورژانس اجتماعی و رشته ی توانبخشی افراد کم توان ذهنی، به علاقمندان ارائه می شود.

احمدی تنکابنی افزود: علاقمندان جهت ثبت نام می توانند با مراجعه به وب سایت رسمی سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org ، یا مراجعه به لینک ثبت نام در وب سایت موسسه خیریه کهریزک و یا مراجعه به مرکز آموزشی به آدرس جاده قدیم قم، نرسیده به بهشت زهرا(س)، انتهای کهریزک، بولوار دکتر حکیم زاده اقدام نمایند.

وی در پایان اضافه کرد: فضا و امکانات آموزشی منحصر و مناسب، اخذ مدرک معتبر از دانشگاه علمی کاربردی و مورد تایید وزارت علوم و فرصت بی نظیر اشتغال در خدمت به بیش از 1 میلیون سالمند کشور، باعث شده است تا شرایطی استثنائی، برای علاقمندان به ادامه ی تحصیل ایجاد گردد.


 

مرکز آموزش علمی کاربردی آسایشگاه معلولین و سالمندان کهریزک
فرم پیش ثبت نام متقاضیان تحصیل بدون کنکور مقطع کاردانی – مهر ماه 1398

داوطلب گرامی ضمن تشکر از انتخاب مرکز آموزش علمی کاربردی آسایشگاه معلولین و سالمندان کهریزک، خواهشمند است رشته مورد نظر خود را انتخاب و فرم زیر را تکمیل نمائید. کارشناسان این مرکز در اولین فرصت جهت ارائه مشاوره و تکمیل روند ثبت نام با شما تماس خواهند گرفت. جهت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید .
56511350 و 56511360 111 و 112 داخلی 9 الی 56525804

 1. نام و نام خانوادگی(*)
  ورودی نامعتبر
 2. شماره تماس متقاضی(*)
  ورودی نامعتبر
 3. رشته تحصیلی مقطع متوسطه (دیپلم)
  ورودی نامعتبر
 4. رشته
  ورودی نامعتبر
 5. آیا در زمینه رشته درخواستی خود شاغل میباشید ؟
  ورودی نامعتبر
 6. توضیحات
  ورودی نامعتبر
 7. لطفا عبارت را تایپ کنید(*)
  لطفا عبارت را تایپ کنید
  ورودی نامعتبر