88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

احمدی تنکابنی خبر داد: برای مشارکت در تأمین مواد غذایی خام ، به کمپین هم دل و هم غذا بپیوندید


مدیر روابط عمومی موسسه کهریزک گفت: با توجه به افزایش قیمت محصولات غذایی نیاز بیشتری به کمک های مردمی داریم زیرا برای همان میزان خرید که در گذشته داشتیم باید 3 برابر بودجه سابق هزینه کنیم.
به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک محمد علی احمدی تنکابنی درباره کمپین موادغذایی گفت: در حال حاضر نزدیک به 3 هزار سالمند و فرد دارای معلولیت تحت پوشش موسسه کهریزک قرار دارند که زیر نظر متخصصان تغذیه روزانه دو وعده غذای گرم و یک وعده غذای سرد مورد نیاز بیش از 3600 نفر را فراهم می نمایند.
علاوه بر غذا های روزانه رژیم های مختلف ارائه شده و از نظر نوع و شکل مواد غذایی، متناسب با نیاز و توان استفاده و بلع، در اختیار مددجویان قرار داده می شود.
مدیرروابط عمومی موسسه کهریزک با اشاره به افزایش بی رویه موادغذایی ادامه داد: سالمندان و بیماران ام اس حساس تر هستند و نیازهای عمده آنها در زمینه اقلام غذایی شامل گوشت سفید، انواع حبوبات، لبنیات است.
وی تآکید کرد: تلاش ما این است که در شرایط مختلف از کیفیت خدمات خود نکاهیم و تا کنون نیز با وجود تمام سختی ها سعی کردیم از اقلام مورد نیاز غذایی کسر نکنیم و همچنان با همان کیفیت به مددجویان خدمات  ارائه کنیم.
احمدی تنکابنی تصریح کرد: اما ممکن است به رغم تلاش ما با ادامه این روند از سال 98 برای تأمین مواد غذایی خام دچار مشکل شویم. لذا در آستانه نوروز باستانی به عنوان عیدی هموطنان به مددجویان کهریزک کمپینی را تحت عنوان # هم_ دل_و_هم_غذاراه اندازی کرده ایم.
وی خاطرنشان کرد: قطعا این معضل مخصوص ما نیست و سایر مراکز نیز با آن دست به گریبان هستند اما از آنجا که تعداد مددجویان ما زیاد است مشکلات ما نیز بیشتر است.
احمدی تنکابنی همچنین افزود: هموطنان و نیکوکاران ارجمند می توانند با شماره گیری کد دستوری #65*780* و یا مراجعه به دفاتر مردمی کهریزک در تهران والبرز اقدام به مشارکت در این امر خداپسندانه داشته باشند.