88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

آقایان محمدرضا صوفی نژاد و دکتر حسین نحوی نژاد با حضور در محل درمانگاه دکتر حکیم زاده و تزریق دوز یادآور ، از همه کارکنان مجموعه دعوت کردند تا در اسرع وقت خود را در مقابل این بیماری واکسینه کنند .

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ واکسیناسیون کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک با اولویت کادر درمان و پرستاری آغاز شد .

در این مرحله از واکسیناسیون که با همکاری وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی صورت می پذیرد  ، دوز چهارم یا یادآور واکسن کرونا به کلیه کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک تزریق خواهد شد .

دکتر نحوی نژاد به عنوان اولین داوطلب تزریق این واکسن در محل درمانگاه حاضر و در مقابل این بیماری واکسینه شد .

وی خطاب به کارکنان مجموعه اظهار داشت : به خاطر داشته باشید سلامتی شما علاوه بر اینکه برای خود و خانواده تان حائز اهمیت است ، متضمن سلامتی مددجویانی است که به آنان سرویس های شبانه روزی می دهید .

نحوی نژاد اضافه کرد : به خاطر داشته باشید هر یک از شما می توانید ناقل بیماری بوده و در تماس با مددجویان ، آلودگی به بیماری کرونا را به آنان نیز انتقال دهید . بنابراین با رعایت همه جوانب ، در تلاش باشید تا تحت هیچ عنوان ، بار دیگر شاهد گسترش این ویروس منحوس در کهریزک نباشیم .

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک در پایان تصریح کرد : خیزش دوباره کرونا در جهان و کشور را شاهد هستیم . کهریزک نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود اما به خوبی می دانیم که سالمندان و معلولین نیاز مبرم و بیشتری به مراقبت دارند تا به این بیماری آلوده نشوند . بنابراین علاوه بر تدابیر پیشگیری ، کلیه تمهیدات لازم را جهت درمان بیماران احتمالی در آینده نزدیک اندیشیده شده تا باز هم با کمترین عارضه از این مرحله گسترده عبور نماییم .