88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با پایان امتحانات نهایی، ۳ نفر از دانش آموزان معلول ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک خود را آماده شرکت در کنکور سراسری و پیوستن به دیگر دانشجویان این مجموعه خیریه می کنند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ در ۳ هفته متوالی و با نظارت آموزش و پرورش شهر کهریزک، امتحانات پایان سال ۲۳ نفر از دانش آموزان معلول ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک همزمان با سایر دانش آموزان کشور به اتمام رسید.

سکینه باستانی مسئول سرای فرهنگی آسایشگاه با اعلام این خبر، افزود : یازده نفر از معلولین جوان کهریزک هم اکنون در دانشگاه های مختلف و در رشته های مورد علاقه خود مشغول به تحصیل هستند که در مدرسه معلولین و زیر نظر همیاران فرهنگی توانسته اند از مقطع دبیرستان فارغ‌التحصیل شوند.

باستانی اضافه کرد: ۳ نفر از دانش آموزان معلول کهریزک که در امتحانات نهایی شرکت کرده و به زودی فارغ‌التحصیل می‌شوند، آمادگی کامل دارند تا با شرکت در کنکور سراسری و پذیرش در یکی از دانشگاههای تهران ، به جمع سایر دانشجویان موفق کهریزک بپیوندند.

مسئول سرای فرهنگی آسایشگاه خیریه کهریزک در پایان نیز گفت : توجه ویژه به مقوله آموزش مخصوصاً تحصیل دانش آموزان معلول، همواره در برنامه کاری مسئولین کهریزک قرار دارد و امیدوار هستیم در آینده ای نزدیک این جوانان مشتاق با اتمام تحصیلات خود، در واحد‌های مختلف آسایشگاه مشغول به کار شوند.