88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با حضور اعضاء گروه های مختلف نیکوکاری ، مدیران و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک ، گلخانه بنفشه باردیگر آماده عرضه انواع گل های آپارتمانی ، تزئینی و باغچه ای به عموم مشتریان خود شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ به همت بانوان ملکوتی و عباسپور که در تجهیز و راه اندازی مجدد گلخانه بنفشه تلاشی ویژه داشتند ، این گلخانه فعالیت خود را بار دیگر از سر گرفت.

گلخانه بنفشه که به دست پرتوان مددجویان آسایشگاه از جمله زهرا شاملو از ساکنین قدیمی این مجموعه خیریه اداره می شود، عرضه کننده انواع گل های زیبا از جمله سرو ماداگاسکار ، گهواره موسی ، برگ انجیری و ... است.

و نقشی سازنده در فعالیت های روزمره مددجویان ایفا می نماید.

در مراسم بازگشایی گلخانه بنفشه ، دکتر نحوی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با تقدیر از خدمات ارزشمند بانوان نیکوکار در بازگشایی و فعالیت مجدد این گلخانه که بدلیل شیوع ویروس کرونا مدت های مدیدی تعطیل شده بود ، اظهار داشت: توانبخشی و به حرکت در آمدن مددجویان در خانه خود از اهداف تعریف شده کهریزک طی سالیان طولانی است و ما خوشحال از آن هستیم که می توانیم در توانبخشی این عزیزان نقش آفرین باشیم.

نحوی نژاد تصریح کرد: فعال سازی بیش از پیش کارگاه های تولیدی، افتتاح بازارچه دوستی ، توجه ویژه به ورزش معلولین و سالمندان و نیز رفع موانع پیشرفت این عزیزان در زندگی پیش رو از سایر فعالیت های توانبخشی است که اهتمام ویژه به آن قائل هستیم .

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک بالندگی و پویایی این مرکز را مشروط به توانبخشی تمامی مددجویانی دانست که توانی هرچند ناچیز برای فعالیت های گوناگون دارند و می توانند در خانه و کاشانه خود مثمر ثمر باشند.