88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

بیش از ۲۰۰ دانشجوی فارغ‌التحصیل شده در مقاطع کاردانی و کارشناسی از مرکز علمی کاربردی کهریزک در جشنی که به همین منظور ترتیب داده شده بود، شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ دکتر حسن احمدی رییس مرکز علمی کاربردی کهریزک در آیین فارغ‌التحصیلی بیش از ۲۰۰ دانشجوی این مرکز، گفت: امروز برای من یکی از باشکوه ترین روزهای زندگی است، چرا که حاصل زحمات و خدمات اساتید و مسئولان آسایشگاه خیریه کهریزک به بار نشسته و این باعث افتخار همه ماست.

در این مراسم که با حضور دکتر نحوی نژاد قائم مقام مرکز علمی کاربردی کهریزک، اساتید، مسئولان آسایشگاه و فارغ‌التحصیلان مقاطع کاردانی و کارشناسی برگزار شد، دکتر احمدی خاطر نشان کرد: ۸۵ درصد رضایتمندی از کار فارغ‌التحصیلان و قرار گرفتن در میان ۱۰ دانشگاه برتر از مجموع ۶۰۰ دانشگاه کشور، نشان از توفیق فعالیت های مرکز کهریزک در شش سال گذشته است.

وی اضافه کرد: تأمین نیروی انسانی کارآمد برای خدمت در موسسه خیریه کهریزک، همکاری با سایر مراکز نگهداری از سالمندان و رفع نیازهای جامعه برای سرویس دهی به سالمندان ساکن در منازل، از اهداف اصلی مرکز علمی کاربردی کهریزک است که در تحقق این هدف ها توانسته ایم گام های بلندی برداریم.

دکتر احمدی تعامل با دانشگاه های معتبر و مختلف را از دیگر دستاوردهای علمی دانشگاه کهریزک عنوان کرد و گفت: در بخش پژوهش به موفقیت های چشمگیری دست یافته ایم و درصدد هستیم تا بتوانیم با همکاری های موثرتر با سایر دانشگاه ها، بر توسعه پژوهش در زمینه های گوناگون علمی و عملی بیافزاییم.

رییس مرکز علمی کاربردی کهریزک، همکاری و حمایت های هیأت امنا، هیات مدیره و مدیرعامل موسسه خیریه کهریزک را باعث دلگرمی دانست و اظهار داشت:  همجواری با آسایشگاه و همکاری صمیمانه مسئولین این مجموعه در تحصیل دانشجویان، بزرگترین حسن دانشگاه کهریزک است و بدون آن عملاً فعالیت این مرکز معنایی ندارد.

تجلیل از ۲۰ فارغ‌التحصیل برتر که بیشترین امتیاز را در زمینه های مختلف علمی کسب کرده اند و همخوانی سوگندنامه فارغ‌التحصیلی، پایان بخش جشن دانشجویی در آسایشگاه خیریه کهریزک بود.