88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

روز پدر، بهانه ای زیبا برای مهرورزی خیرین و نیکوکاران آسایشگاه خیریه کهریزک بود تا در تأمین معاش این خانواده بزرگ، سنگ تمام بگذارند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ از اولین ساعات روز میلاد امیرالمومنین علی (ع) و گرامیداشت روز پدر، درب های آسایشگاه خیریه کهریزک به روی خیرین و نیکوکاران شهر باز بود تا با ره آورد های مختلف خود، در تأمین نیازهای اساسی این مجموعه خیریه پیشگام باشند.

اهدا مواد غذایی و بهداشتی، هدایای نقدی و انواع میوه و شیرینی، از جمله این کمک های انسان دوستانه ای بود که در روز میلاد بزرگ مددکار تاریخ، امیرالمومنین علی علیه السلام به آسایشگاه خیریه کهریزک تحویل داده شد.

محسن پزشکی مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک با ادای احترام به همه خیرین و نیکوکاران همیشه همراه این مجموعه، گفت : بی تردید بدون همراهی و همدلی شما خیرین، رسالت بزرگ کهریزک در خدمت رسانی به ۱۷۵۰ مددجوی نیازمند محقق نمی شود. این شما هستید که فرصت زندگی آرام و آسوده ای را به نیازمندترین اقشار جامعه می دهید و ما به غیر از تقدیر و تشکر، هیچ سخنی برای گفتن نداریم.

پزشکی با عرض پوزش چند باره از همه خیرین به دلیل اینکه نمی توانند در شرایط کنونی بر بالین بیماران حاضر شوند، نیز گفت : همه شما مستحضرید که رعایت اصول بهداشتی و مراقبتی در حال حاضر متضمن سلامتی همگان بویژه مددجویانی است که دارای انواع بیماریهای زمینه ای هستند و در آسیب پذیر ترین دوران زندگی خود به سر می برند. انشاالله با برطرف شدن بیماری کرونا و عادی شدن اوضاع، همانند گذشته خواهید توانست در همه بخش های مختلف بستری حاضر و از نزدیک با پدران و مادران سالخورده و نیز معلولین جوان دیدار داشته باشید.

مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک با دعوت از همه نیکوکاران برای تأمین مایحتاج عمومی زندگی مددجویان در روزهای پایانی سال، توفیقات روزافزون نان آوران خانواده بزرگ کهریزک را از خداوند منان مسئلت کرد.