88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

دکتر احمدی رئیس مرکز علمی کاربردی کهریزک در پیامی فرارسیدن ۱۶ آذر روز دانشجو را به همه دانشجویان کشور بویژه دانشجویان دانشگاه کهریزک که رسالت خدمت به معلولین و سالمندان را دارند، تبریک و شادباش گفت.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ دکتر احمدی، ۱۶ آذر را فرصتی برای تکریم مقام و منزلت دانشجویانی دانست که همواره نقش فعال و  موثری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشته اند و تصریح کرد : دانشجویان عزیز با تلاش و پشتکار می توانند این کشور را به جایگاهی شایسته برسانند و الگوی اسلامی_ایرانی پیشرفت را به نحوی ملموس به نمایش بگذارند.

وی با بیان اینکه ۱۶ آذر نماد حق طلبی و آزادی‌خواهی دانشجویان است، تأکید کرد : بی شک این حماسه ضد استبدادی در تاریخ ایران به عنوان نماد روحیه خروشان جنبش دانشجویی و مظهر ایثار، از خود گذشتگی، پایداری، استقلال و آزادی است تا سندی دیگر از روح میهن پرستی، آزادی خواهی و استقلال طلبی فرزندان این مرز و بوم را برای همیشه در تاریخ ثبت و فریاد ضد استکباری ملت ایران را به گوش جهانیان برسانند.

دکتر احمدی در ادامه افزود : دانشجویان مرکز علمی کاربردی کهریزک نیز همگام با سایر دانشجویان کشور، گام های مهم و استواری را در راه توسعه و پیشرفت علمی ایران اسلامی برداشته اند که امیدواریم شاهد حضور پررنگ تر آنان در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی و اجتماعی کشور باشیم.

 رئیس مرکز علمی کاربردی کهریزک در پایان اظهار داشت : اینجانب ۱۶ آذر را به عنوان نماد آزادی و استکبار ستیزی دانشجوی مسلمان گرامی داشته و توفیقات روزافزون شما عزیزان را در همه امور فردی و اجتماعی بویژه در عرصه فعالیت های علمی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی از خداوند متعال مسالت می نمایم.