88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با استقبال جمع کثیری از ورزشکاران معلول و پرتوان ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک ،جشنواره ورزشی معلولین در 6 رشته ورزشی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ مسابقات تنیس روی میز ،بوچیا ،دارت، ایردارت ،دو میدانی و ویلچررانی ،6 رشته ورزشی است که علاقمندان بسیاری را به سالن پوریای ولی آسایشگاه خیریه کهریزک کشاند تا در مسابقاتی گرم و مهیج ،ساعاتی پر از شور و نشاط را پشت سر بگذارند .

 

در رشته تنیس روی میز که بصورت دوره ای به انجام رسید ، نوروز زیوری ،حمیرا هدایتی و رجب قربانی نفرات اول تا سوم این مسابقات شدند.

در رشته بوچیا و در کلاسهای مختلف ،  برهان کوهکن ، محمد تقوی ، انور حسینی ، زینب طالبی و رضا خوشبخت عناوین برتر را کسب نمودند .

مسابقات مهیج دارت را الهام چزانی ، ملکه موریکه و صغری خداوردی را با موفقیت پشت سر گذارند.

ایردارت دیگر رشته ورزشی بود که انور حسینی ، میثم عرب و قاسم سعیدی برندگان آن بودند

اما در دو ومیدانی در 2 بخش پرتاب نیزه و پرتاب دیسک در بخش آقایان عیسی شکری ، نوروز زیوری و صابر ناصری نفرات اول پرتاب نیزه بودند و حسین خرسند ، امیر اینانلو و مجتبی علیرضا عناوین اول تا سوم پرتاب دیسک را صاحب شدند . در بخش بانوان نیز سارا احمد زاده ، محمد سلطانی و حدیث اصلانی نفرات برتر پرتاب نیزه بودند و الهام سعادت امین ، ظریفه احمدی و مهشید موسیی خان پو نفرا نخست تا سوم رشته پرتاب کلاپ شدند.

و بالاخره آنکه در همایش بزرگ ویلچر رانی که به همت بهزیستی شهرستان ری در بوستان ترافیک و با حضور جمع کثیری از معلولین این شهرستان برگزار شد ، تیم 18 نفری آسایشگاه خیریه کهریزک نیز حضوری پررنگ داشت که در نهایت عیسی شکری ، فرنگیس غروی ،رجب قربانی و کوکب اورال از موفقیت ترین افراد تیم اعزامی کهریزک به این همایش ورزشی بود .

برپایی مسابقات ورزشی ویژه معلولین نه تنها شور و نشاط را در میان آنان دو چندان می کند ، بلکه با تقویت امید به زندگی به آنان اجازه می دهد تا برنامه های پیش روی خود را آن طور که می خواهند دنبال نموده به دنبال کسب موفقیت های مختلف باشند .