88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با همکاری متولیان دولتی و جهادی، امنیت بهداشتی محوطه و بخش‌های مختلف بستری در آسایشگاه خیریه کهریزک تأمین می‌گردد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک؛ با پیوستن گروه‌های جهادی وابسته به پایگاه پدافند غیرعامل شهید اسد اللهی به جمع خادمین افتخاری کهریزک، گندزدایی و ضدعفونی بخش‌های مختلف بستری در دستور کار این عزیزان قرار گرفت.

 

مهدیه آب نیکی مسئول بهداشت آسایشگاه، ضمن خوشامدگویی به این جهادگران جهت خدمت افتخاری در کهریزک گفت: تاکنون و توسط همکاران واحد خدمات عمومی، گندزایی و ضدعفونی بخش‌هایی مختلف بستری به انجام می‌رسید که بار مضاعف و طاقت‌فرسایی را برای همکاران ایجاد نموده بود که خوشبختانه با حضور گروه جهادی از پایگاه پدافند غیرعامل شهید اسداللهی،قسمتی از مشکل مرتفع گردید.

آب نیکی همچنین با اشاره به ماندگاری و اثربخشی این گندزدایی گفت: بنا به اظهار کارشناسان مربوطه اثر مواد فوق تا حدود 2 هفته باقی خواهد ماند که با صلاحدید انجام‌شده مقرر گردید هر 10 روز یک‌بار این گروه در آسایشگاه حضور به هم رساندند و در گندزدایی بخش‌های 24 گانه به گروه بهداشتی مجموعه مساعدت نمایند.

آب نیکی تصریح کرد: سطح آلایندگی محوطه بزرگ آسایشگاه نیز از دغدغه‌های اصلی ما از ابتدای شیوع ویروس کرونا بود که خوشبختانه با همکاری مستمر سازمان آتش‌نشانی و هر 3 روز یک‌بار گندزدایی لازم صورت می­پذیرد.

کارشناس بهداشت آسایشگاه خیریه کهریزک با تقدیر از کلیه خادمین و یاوران مجموعه در گندزدایی و ضدعفونی محل زندگی بیماران و مددجویان استمرار در رعایت بهداشت فردی کلیه کارکنان را مورد تأکید قرارداد.