88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات


خانواده ی حسینی، معلمین بازنشسته و مهربان کهریزک، ازاحساسات پاک و بی آلایش خود می گویند که چگونه می توان در شرایط خاص هم یار و یاور مددجویان کهریزک بود .
به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک؛ طبق برنامه ی ریزی قبلی ، لوح تقدیر معلمین افتخاری کهریزک که رسالت آموزش و تدریس مددجویان در سرای فرهنگی را عهده دار هستند ، توسط واحد فرهنگی به درب منازل این فرهیختگان ارسال شد که مورد اقبال همه خادمین دلسوز و مهربان این خانه بزرگ قرار گرفت .


از میان همه این خوبان ، زوج نیکوکار، آقای حسینی و خانم پرپنچی در آموزش مددجویان طی سالهای متوالی تلاش فراوانی نمودند و هم اکنون نیز بصورت آنلاین با دانش آموزان خود در ارتباطند ، از مدیر امور فرهنگی آسایشگاه خیریه کهریزک استقبال قابل تأملی داشتند و با ابراز احساسات پاک خود نشان دادند که رسم عاشقی در وجود این بزرگواران به نیکی نهادینه شده است .
در این دیدارحسینی ضمن ابراز دلتنگی برای عزیزان کهریزک عنوان داشت: تابع مقررات بوده و هرگز به خود اجازه نمی دهم خلاف مقررات برای دیدار با این عزیزان راهی کهریزک شوم . بااینحال خوشحالم از اینکه می توانم از طریق فضای مجازی همچنان در ارتباط با شاگردانم باشم و علاوه بر امید دادن به آنان، مشکلات درسی و تحصیلیشان در زمینه آموزش زبان انگلیسی را برطرف نمایم .
بانو پرپنچی هم که دروس فلسفه ، منطق و جامعه شناسی دانش آموزان معلول را تدریس می نماید ،گفت: گرچه با فرزندان عزیزم بصورت مستمر در ارتباط هستم ، اما واقعیت اینست که این فاصله های ایجاد شده ، رنج آور است . دعا میکنم بزودی فرصت دیدار فراهم شود و این رنج بزرگ را برای همیشه به فراموشی بسپارم. برای عزیزان دل خود در کهریزک هم دعا می کنم علاوه بر اینکه در صحت و سلامت کامل باشند ، در زمینه تحصیل و گذراندن ترم پیش رو که در آخرین روزهای آن هستیم هم موفق عمل نمایند .
گفتنی است 55 معلم افتخاری در قالب گروه همیاران فرهنگی، رسالت آموزش دانش آموزان معلول و ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک را در مرکز آموزشی "ما می خواهیم ، ما می توانیم" در مقاطع مختلف تحصیلی از ابتدایی تا پیش دانشگاهی، عهده دار هستند که با تلاش های بی وقفه و قابل تقدیر این عزیزان ، تاکنون دانش آموزان زیادی فارغ التحصیل گردیده و یا مشغول به تحصیل هستند که حضور 11 تن از فارغ التحصیلان این مرکز آموزشی در دانشگاه و تحصیل در رشته های مختلف دانشگاهی ، از نمونه های بارز و آشکار موفقیت و مثمرثمر بودن حضور معلمین افتخاری در کهریزک است .