88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

هنرمندان افتخاری و جوان، شب‌هنگام و به‌وقت شام پدران سالخورده ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک، محفل این سپیدمویان جامعه را باهنر آفرینی خود گرم‌تر از همیشه کردند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک؛ همان‌طور که از قبل برنامه‌ریزی و پیش‌بینی‌شده بود، این بار نوبت به پدران سالخورده ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک رسید تا به‌نوبت و در 5 شب متوالی در فضای باز مجموعه؛ گرد هم‌آیند و ساعاتی متفاوت را در کنار مددکاران و مددیاران خود پشت سر بگذارند.

 

در این میان اما حضور حسین نیکنام هنرمند جوان و نام‌آشنای کهریزک به همراه گروه هنری خود بیش از همه جلوه‌گر بود که آمده بودند تا با هنرآفرینی خود اوقات همگان را شاد نمایند.

این جوانان مهربان شهر که سابقه حضور چندباره در کهریزک رادارند این بار نیز همانند تمامی دفعات قبل خوش درخشیدند و لبخندی شاد را بر لبان پدربزرگ‌های کهریزکی نشاندند.

در پایان این مراسم حسین نیکنام در گفتگویی با خبرنگار کهریزک ،به تشریح دستاوردهای خود و گروه همراه از این حضور ارزشمند پرداخت. وی اظهار داشت: هرگاه تماسی از کهریزک با ما گرفته می‌شود، می‌دانیم که حضور ما می‌تواند لااقل برای ساعاتی در آن سازمان مفید باشد؛ بنابراین به اولین پیشنهاد پاسخ می‌دهیم و حتی زودتر از موعد مقرر خود را به مقصد می‌رسانیم. وقتی هم که نوبت به اجرای ما می‌رسد باجان دل و توانی بیشتر از هر مکانی، اجرای برنامه می‌کنیم چراکه خوب می‌دانیم برای چه کسانی مشغول اجرا هستیم و قرار است پس ازآنچه اتفاقی برایمان بیفتاد؛ و موقع خداحافظی هم پاداش خود را از یکایک این بیماران عزیز که رضایتمندی آنان است دریافت می‌کنیم و می‌رویم تا باحالی خوش به فرداهایی بهتر از هر زمان دیگری بیندیشیم.

روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک با تقدیر و سپاس فراوان از گروه هنری حسین نیکنام، برای این جوان نیکوکار که از خوشحالی بیماران و سالمندان به رضایتمندی می‌رسند، روزگاری خوش توأم با سلامتی و سعادت آرزومند است.