88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

حسین خدرویسی با تشکر از مسئولین آسایشگاه خیریه کهریزک در پذیرایی از مددجویان کمیته امداد ، بر حمایت همه جانبه از این مرکز خیریه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ; در دیدار مسئولان کمیته امداد امام خمینی (ره) از آسایشگاه خیریه کهریزک ، بر حمایت همه جانبه از این مرکز خیریه تأکیدی دوباره شد.

 

آقایان مجید باجلان معاون مالی و اداری ، حسین خدرویسی معاون حمایت و سلامت ، سید ابوالفضل پرپنچی مدیر کل استان تهران و صفری مدیر کمیته امداد امام خمینی کهریزک در نشست مشترک با مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک به بررسی راهکارهای مناسب برای ادامه همکاری های فی مابین پرداختند.

در بخشی از این دیدار ، خدرویسی معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد ، آسایشگاه خیریه کهریزک را کانون گرم زندگی جمع کثیری از مددجویان نیازمند جامعه دانست و گفت :

بر این باوریم که می توانیم با توسعه همکاری های مشترک ، خدمات بیشتری را نصیب اقشار آسیب‌پذیر جامعه در کهریزک کنیم.

وی پذیرش و نگهداری از مددجویان کمیته امداد را یکی از خدمات این مرکز خیریه دانست و افزود :

تکریم سالمندان و معلولین و حمایت از این قشر کم توان جامعه از وظایف تعریف شده کمیته امداد است و ما خود را ملزم به انجام این رسالت با قوت هرچه تمام‌تر می دانیم.

مجید باجلان معاون مالی و اداری کمیته امداد نیز با اشاره به شیوع بیماری کرونا در جامعه و از جمله کهریزک گفت :

اطلاعات کاملی از نحوه بکارگیری شیوه نامه های سلامت و درمان مددجویان مبتلا به کرونا در کهریزک داریم و امیدواریم این اقدامات قابل توجه بتواند سلامتی را هرچه سریعتر به بیماران مبتلا بازگرداند.

باجلان برطرف کردن نیازهای متعدد مددجویان در حد توان و ظرفیت کمیته امداد امام خمینی (ره) را از برنامه های پیش روی این نهاد انقلابی دانست و اظهار داشت :

در کنار کهریزک هستیم و همواره خدمات خداپسندانه مسئولین این مرکز و خیرین جامعه در نگهداری از بیماران بی پناه را ارج می نهیم.

در این دیدار ، محمد رضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با تقدیر از عنایات مستمر  و این دوره کمیته امداد امام خمینی (ره) نسبت به مددجویان این مرکز گفت :

خدمت در چنین مجموعه ای قطعاً عنایت و نگاه ویژه خداوند را می طلبد و هرکسی شایستگی خدمت به کسانی که حداقل توانایی لازم برای ادامه زندگی را ندارند ، پیدا نمی کند.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با بیان اینکه مسئولان کهریزک برای اداره این مرکز با چالش های جدی و مختلفی روبرو هستند ، از همه سازمان های مردم نهاد دعوت کرد تا به یاری مددجویان بشتابند و اجازه دهند این قشر ناتوان جامعه در سخت ترین دوران زندگی خود ، با آرامش روزگار بگذرانند.