88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با هماهنگی ستاد مقابله با کرونا و نظارت شبکه بهداشت ، فعالیت های ورزشی و فرهنگی مددجویان آسایشگاه خیریه کهریزک به صورت محدود از سر گرفته شد .

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ; به منظور افزایش تاب آوری مددجویان در روز های سخت قرنطینه عمومی و با اتخاذ تدابیر کامل بهداشتی ، اماکن ورزشی و فرهنگی این عزیزان فعالیت های خود را به صورت محدود آغاز کرد .

 

در بخش ورزشی ، سالن پوریای ولی همه روزه میزبان مددجویان بخش های مختلف بویژه معلولین جوان خواهد بود تا به همراه مربیان خود با ورزش هایی چون بوچیا ، دارت ، بدنسازی ، دو و میدانی ، تنیس روی میز و شطرنج اوقات خوشی را سپری کنند .

در بخش فرهنگی نیز با بازگشایی کلاس های آموزش قرآن در محل سرای فرهنگی و همچنین نمایش درمانی و آموزش موسیقی ، بخش دیگری از سرگرمی های سالم و مورد علاقه مددجویان فعالیت خود را آغاز تا زندگی در شرایط کنونی دوباره روی خوش خود را به آنان نشان دهد .

اتخاذ این تدابیر از آن جهت مورد اهمیت و تأکید است که از سکون و بی انگیزگی عزیزان مددجو تا حد قابل قبولی می کاهد و به آنان می قبولاند که می توانند تا پایان دوران قرنطینه با این فعالیت های محدود ساعاتی مفرح را با هم و در کنار هم تجربه نمایند .

مسئولین آسایشگاه خیریه کهریزک قول مساعد داده اند به محض پایان دوران قرنطینه ، سایر ویژه برنامه های همیشگی با قوت هرچه بیشتر در دستور کار قرار گیرد . برپایی جشن ها و دورهمی های شاد ، سفرهای درون شهری ، دیدار از اماکن زیارتی و سیاحتی ، سفرهای تفریحی و سایر برنامه های مورد علاقه مددجویان از برنامه های آینده و پیش روی مسئولین و دست اندرکاران آسایشگاه خواهد بود تا روال عادی زندگی به کهریزک و کهریزک نشینان باز گردد .