88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

آسایشگاه خیریه کهریزک آمادگی دارد تا داروهای سالم و مازاد منازل مردم نیک اندیش جامعه را پس از تفکیک و دسته بندی ، به مصرف بیماران نیازمند درمان برساند.

 

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک؛ دکتر پوران افتخاری مسئول فنی داروخانه آسایشگاه خیریه کهریزک با اعلام اینکه نیازمند کمک های مردمی در تأمین انواع اقلام دارویی مورد نیاز بخش های 24 گانه بستری هستیم ، اظهار داشت :

مردم مهربان شهر می توانند با تهیه انواع اقلام دارویی به ما در درمان بیماران بستری در بخش ها کمک شایانی نمایند . همچنین آمادگی کامل داریم تا با تحویل داروهای سالم و مازاد منازل مردم پس از تفکیک و دسته بندی ، از این داروها برای ادامه درمان بیماران استفاده بهینه کنیم .

افتخاری خطاب به مردم نوعدوست شهر افزود:

هم اکنون در گروه دارویی مشخص ، بیشترین نیاز ما به داروهای قلبی ، دیابت و اعصاب است . همچنین در گروه دارویی درمان کرونا ، داروهای اینترفرون و ضد التهاب و نیز داروهای تقویتی بیشترین حجم مصرفی را به خود اختصاص داده است .

دکتر افتخاری با درخواست از شرکت های دارویی در تأمین نیازهای پرشمار بیماران بستری در کهریزک نیز گفت : کلیه شرکت های دارویی می توانند با تأمین انواع آنتی بیوتیک های خوراکی و تزریقی ، داروهای تقویتی ، پمادهای زخمی ، امگا3 ، ملزومات یکبار مصرف و سایر گروه های دارویی پر مصرف سالمندان به یاری کهریزک بشتابند . همچنین داروهای ناپروکسن، اینترفرون و رمدسیویر بیشترین داروهایی هستند که در درمان بیماران مبتلا به کرونا مصرف می شوند.

مسئول فنی داروخانه آسایشگاه خیریه کهریزک ، مشارکت در درمان بیماران نیازمند این مجموعه خیریه را رسالتی اجتماعی برای یکایک مردم متعهد و متدین شهرمان دانست و از همگان دعوت کرد تا در انجام این کار خداپسندانه ، یار و یاور کادر درمان کهریزک باشند .

گفتنی است مردم نوعدوست و شرکت های دارویی می توانند داروهای اهدایی خود را به آدرس جاده قدیم قم – بعد از بهشت زهرا – انتهای کهریزک – سمت چپ بلوار دکتر حکیم زاده – آسایشگاه خیریه کهریزک و یا دفاتر 30 گانه جلب مشارکتهای مردمی کهریزک تحویل و رسید دریافت نمایند . همچنین شماره تلفن های 9-56525804 داخلی 240 آماده پاسخگویی بیشتر به تماس های مردمی است .