88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

به رسم سنت زیبای همه ساله، سالمندان مقیم آسایشگاه حضرت مریم (س) ، هدایای سال جدید میلادی را از دست مدیران آسایشگاه خیریه کهریزک دریافت کردند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک؛ باز هم بابانوئل کهریزکی به اتفاق تنی چند از مسئولین این مجموعه خیریه به آسایشگاه حضرت مریم (س) رفتند تا هدایای سالمندان مقیم آن مرکز خیریه را تقدیم ایشان نمایند .

 

در این دیدار که با استقبال سالمندان مسیحی مقیم آسایشگاه (س) مواجه بود، خواهر نورا از حضور پر مهر مسئولین کهریزک و حمایت های همیشگی این مرکز خیریه قدردانی کرد .

خواهر نورا با تأکید بر اینکه همه ساله در چنین روزی منتظر شما هستیم ، گفت :

در دنیایی که همه به فکر خودشان هستند و به مسائل مادی فکر می کنند، خدارا شکر می کنیم که انسانهای بی ریایی هستند که فقط به خاطر دل خود به دیگران محبت می کنند و دیگران را شاد می کنند .

خواهر نورا تأکید کرد:

خداوند فقط در کلام نیست ، در محبت هم دیده می شود . این عشق و محبت کهریزک همه ساله برای ما ثابت شده محبتی که رایگان است و ثمره درختی است که بذر آن با عشق و محبت کاشته شده است .

خواهر نورا با نقل قول از عیسی مسیح (ع) هم گفت :

مهم نیست که ما کارهای بزرگ انجام دهیم ، مهم اینست که ما کار کوچک را با محبت بزرگ انجام دهیم . شاید امروز از نظر برخی کار شما بزرگ نباشد، اما بدانید که کار شما خیلی بزرگ است چرا که محبت شما از کاری که انجام می دهید به مراتب بزرگتر است و این باعث ستایش همه ماست .

مدیر آسایشگاه حضرت مریم (س) با دعا بهخ درگاه خداوند ، سالی پر از برکت ،رحمت ، آرامش و مهربانی را برای همه خانواده های ایرانی و جهان در سال جدید میلادی آرزومند شد .

در ابتدای این دیدار ، دکتر حمیده پورفهیم معاون توانبخشی آسایشگاه خیریه کهریزک با ابلاغ سلام همه مدیران و کارکنان این مجموعه خیریه به سالمندان و تلاشگران آسایشگاه حضرت مریم (س) سال جدید میلادی را به همه این عزیزان تبریک گفت.

دکتر پورفهیم خطاب به سالمندان مسیحی حاضر در این مراسم گفت :

محبت و شادی حق همه شما و ماست ، در محبت به در کنارهم باشیم تا شادی آفرین تمامی لحظات زندگی خود و اطرافیان محسوب شویم .

دکتر پورفهیم همچنین با تقدیر از عملکرد کارکنان آسایشگاه حضرت مریم (س) نیز گفت :

محیطی بسیار آرام و دلپذیر برای عزیزان دل ما ایجاد کرده اید، می دانیم و شاهد هستیم که مادران سالخورده این مرکز در آسایشی کامل زندگی می کنند و این از برکت محبتی است که شما به بزرگان جامعه دارید و نگهداری از آنان در فضایی آرام و صمیمی را وظیفه خود می دانید .

معاون توانبخشی آسایشگاه خیریه کهریزک بار دیگر با تبریک روزهای سراسر شادی و نشاط به همه هموطنان مسیحی ، اطمنان خاطر داد همواره در کنار مدیران و کارکنان آسایشگاه حضرت مریم (س) خواهند بود تا آرامش و آسایش میهمان خانه دل آنان باشد .