88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در دو روز تعطیلات عید سعید فطر، یاران همیشه همراه مددجویان ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک بار دیگر یار و یاور این خانه و خانواده بزرگ شدند .

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ همانطور که انتظار میرفت در عید سعید و خجسته فطر، مردم دین باور و خداجوی شهرمان به یاری مددجویان ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک آمدند تا بخشی از هزینه های زندگی آنان را تأمین نمایند .

 

در دو روز تعطیلات عید فطر ، صندوق های دریافت فطریه در مقابل درب اصلی آسایشگاه تعبیه شد تا طبق قرار همیشگی به جمع آوری کمک های شایان مردمی بپردازد . صندوق دریافت وجوهات نقدی روز پرکاری را پشت سر گذارد و با دریافت نذورات مردمی ، متعهد شد در زمان مشخص به خواسته قلبی اهداء کنندگان جامع عمل بپوشاند.

اهداء انواع مواد غذایی و ملزومات بهداشتی از دیگر اقدامات شایسته خیرین و یاران مهربان کهریزک بود تا بتوانند در زندگی بخشی مددجویان آسایشگاه، گام موثری را برداشته باشند.

گفتنی است بدلیل قرنطینه کامل آسایشگاه و رعایت مقررات بهداشتی ، نماز عید سعید فطر امسال در محوطه آسایشگاه برگزار نشد اما با اینحال خیرین قدیم و جدید به نیات پاک خود عمل کردند و مسیر کهریزک را جهت امداد رسانی های خود برگزیدند .