88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات


در روز عید سعید فطر ، حتی شرایط قرنطینه هم نتوانست مانع شادی مددجویان و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک شود، چرا که جوانان پرمهر وطن رسالت افتخاری خویش را به نیکی میدانستند .
به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک؛ جشن های عید سعید فطر ، امسال متفاوت تر از هر سالی دیگر برگزار شد .

بروز بیماری فراگیر کرونا اجازه برپایی مراسمات و جشن های مختلف مذهبی را نداد امّا همه عاشقان و متدیّن جامعه پس از یکماه روزه داری و هرکدام به نحوی در شادی عید خجسته و سعید فطر شرکت داشتند .
آسایشگاه خیریه کهریزک هم با نگهداری از 1750 مددجوی سالمند، معلول و بیمار مبتلا به ام اس و نیز ببیش از 900 نفر پرسنل پرتلاش و ساعی ، از این قاعده مستثنی نبود . جوانان پرمهر وطن با تمهیدات کامل بهداشتی و رعایت پروتکل های تعریف شده ، بر سر در همه بخشهای بستری و واحدهای تابعه حاضر شدند تا لبخند شادی را بر لبان همه منتظران بنشانند .
امیرحسین خردمند، سرپرست این گروه شادی آفرین در گفتگوی کوتاهی با خبرنگار کهریزک با تشریح اهداف این ویژه برنامه عنوان کرد: دیدن لبخند شادی در چهره بیماران بستری در کهریزک آن هم در روز عید سعید فطر ، بزرگترین هدیه ایست که خداوند در طول سالیان متمادی به من و همراهانم عطا نموده است و خوشحالیم از اینکه این لیاقت را داشتیم تا میهمان دل این عزیزان رنجور از بیماری و کهولت سنی باشیم .
وی افزود همه دوستان من از هیات متوسلین به حضرت علی اصغر (ع)هستند که در این مناسبت ویژه شرکت کردند و خدا را شاکریم که توانستیم با برگزاری این مراسم، دلخوش و رضایتمند به منازلمان بازگردیم .