88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

محمدرضا صوفی نژاد با تبریک فرارسیدن روز کارگر به همه تلاشگران عرصه کارگری، همه آنان را شایسته بهترین احترامات دانست.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک; در آستانه روز جهانی کارگر، مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک در پیامی به همه کارکنان پرتلاش مجموعه، روزگاری خوش همراه با تندرستی را برای آنان آرزومند شد.
وی خطاب به کارکنان آسایشگاه گفت:
قدردان زحمات شبانه‌روزی همه شما عزیزان در طول تمامی این سال‌ها به‌ویژه در روزهای سخت و طاقت‌فرسای کنونی هستم.
صوفی نژاد با توجه به وضعیت کنونی آسایشگاه نیز گفت:
هرروز صبح که در محل کار خود حاضر می‌شوید، دل‌های خود را نیز به همراه دارید تا از صمیم دل‌وجان در انجام وظایف خود تلاش نمایید و این رمز موفقیت ما و شما در طول عمر بابرکت و چهل‌وهشت‌ساله کهریزک است.
صوفی نژاد تصریح کرد:
وجدان بیدار شما، آگاهی کامل ازآنچه در رفع نیازهای پرشمار مددجویان انجام می‌دهید و خدمات ارزنده یکایک شما عزیزان شایسته بهترین احترامات است.
صوفی نژاد خدمت در کهریزک را لیاقتی بزرگ و خدادادی برشمرد و تأکید کرد:
مطمئن باشید این روزهای سخت به پایان خواهد رسید و سایه این بیماری خطرناک از آسمان کهریزک به کنار خواهد رفت، آن روز هر یک از ما می‌توانیم عیار خود را بسنجیم که چقدر توانسته‌ایم در انجام وظایف خود موفق عمل نماییم.
وی یادآور شد:
همه ما در این روزها به‌نوعی دچار زحمت مضاعف شده‌ایم. آن عزیزانی که ناچارند دوری از فرزندان خود را تحمل نمایند، آن گرامیانی که شبانه‌روز از خدمت به بیماران غافل نمی‌شوند و تمامی کسانی که در گردش چرخ‌های بزرگ کهریزک در تلاش‌اند، از متعصب‌ترین انسان‌های جامعه هستند و به درجه والای انسانیت رسیده‌اند.
مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک بار دیگر با تبریک روز جهانی کارگر به همه زحمتکشان این مجموعه خیریه، از همگان دعوت کرد تا همچنان در خدمت به جامعه هدف ثابت‌قدم و پرتلاش باشند.