88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

بحث داغ فوتبالی با حضور فرید قلندری- سرمربی تیم فوتبال داماش پارسه تهران _ در میان جوانان معلول کهریزک داغ تر شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ فرید قلندری از جمله چهره های هنری و ورزشی کشورمان است که آسایشگاه خیریه کهریزک را مقصد مهرورزی های خویش قرار داده است.
وی که در حرفه پر استرس مربیگری فوتبال فعال است ، حضور در کهریزک را فرصتی مغتنم برای رهایی از هر نوع استرس می داند و می گوید:
مشغله ذهنی و پر استرس در فوتبال ، اجازه نفس کشیدن راحت را به مربیان بویژه خود من نمی دهد اما لحظات حضورم در اینجا ، همه آن سختی ها و دغدغه های فکری را از من دور می کند.
قلندری که با حضور در جمع معلولین جوان، بحث هواداری از تیم های بزرگ پایتخت را میان آنان داغ تر از همیشه کرده ، خاطر نشان می کند:
انصافا این جوانان هریک در هواداری از تیم محبوبشان سنگ تمام می گذارند. با آشنایی کامل از نفرات تیم ، عملکرد آن در طی فصل و ارزیابی نتایج حاصله به ما می گویند که همانند سایر هواداران ، ذهنی روشن و آگاه نسبت به آینده فوتبال تیم محبوب خود دارند.
سرمربی تیم داماش پارسه تهران با یادآوری زندگی جمع زیادی از پدران و مادران سالخورده در کهریزک نیز می گوید:
حیف است که این گنجینه های ارزشمند مورد بی مهری قرار گیرند، گرچه شرایط جسمانی برخی اجازه زندگی در خانه را نمی دهد اما آن دسته از سالمندانی که می توانند در کانون گرم خانواده باشند ، باید از طرف فرزندان مورد تجدید نظر واقع شوند.
قلندری که خود را ارادتمند کهریزک و ساکنین آن می داند ، اذعان داشت که همیشه خواهد آمد تا اگر توانست باری از دوش اداره کنندگان این مرکز خیریه بردارد.