88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

کاروان 40 نفری سالمندان ، میهمان خیرینی بود که پس از گذشت یک دهه خدمت داوطلبانه ، اکنون تبدیل به عضوی از بدنه اصلی خادمین آسایشگاه خیریه کهریزک گردیده اند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛باز هم فرصتی دست داد تا مادربزرگها و پدربزرگهایی که عاشق سفرهای زیارتی هستند، با همراهی حامیان مهربان خود راهی دیار حضرت معصومه (س) شوند تا ساعاتی را میهمان مرقد مطهر آن بانوی جلیل القدر باشند.
زیارت مسجد مقدس جمکران_ میعاد گاه عاشقان و دلدادگان به حضرت قائم (عج) و نیز حضور در بازار مجاورحرم مطهر از دیگر برنامه های سفر یک روزه پدربزرگها و مادر بزرگهای کهریزکی بود.
حامیان مهربان این کاروان 40 نفری (گروه همیاران جوان ) تدابیر لازم را برای هرچه بهتر برگزار شدن این اردوی زیارتی از قبل تدارک دیده، علاوه بر تامین مواد غذایی روزانه و اسباب پذیرایی، هزینه های خرید سالمندان در بازار بزرگ مجاورحرم را نیز تقبل کردند تا مبادا عزیز سالمندی ، دست خالی به خانه خود _ کهریزک رهسپار شود.
اقدامات الهی _ انسانی خیرین در این خانه بزرگ قطعا و یقینا بی همتاست.گروه های مختلف نیکوکاری به صورت خود جوش و البته سازماندهی شده با ارایه خدمات انسان دوستانه به معلولین ، سالمندان و بیماران مبتلا به ام اس در رقابت هستند.
اعضاء حاضر در این گروهها ، از اقشار مختلف مردمی بوده ، در میان آنان کارمند ، دانشجو، پزشک، کاسب و حتی نوجوانان دانش آموز نیز عضو هستند تا علاوه بر درک لذت بی نظیر خدمت به ضعیف ترین اقشار جامعه ، کمک حال این قشر کم توان و ناتوان در سخت ترین روزهای زندگی باشند.