88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

50 معلم نیکوکار شاغل در مدرسه معلولین کهریزک ، با حضور مسئولین آموزش و پرورش تهران مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با حضور مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ، از معلمین نیکوکار شاغل در مدرسه معلولین کهریزک تقدیر به عمل آمد.
دکتر محمد صیدلو که به همراه افضلی نیا رئیس آموزش و پرورش شهر کهریزک ، کلهر رئیس شورای اسلامی و مجیدی بخشدار کهریزک به مناسبت هفته معلم به آسایشگاه خیریه کهریزک آمده بودند ، همچنین با حضور در جمع آن دسته از معلمین بازنشسته ای که به علت کهولت سن یا بیماری هم اکنون خانه و کاشانه آنان کهریزک است ، از مقام عالی این معلمین پر تلاش قدردانی نمودند.
دکتر محمد صیدلو با ادای احترام به همه معلمین پر تلاش کشور عزیزمان گفت :
تمامی افراد متخصص و فرهیخته ، مدیران و کارگزاران نظام ، گردانندگان چرخ صنعت کشور و همه فعالان عرصه کار و تولید ، روزگاری بر روی نیمکت هایی نشسته اند که روبروی آن یک معلم دلسوز و فداکار قرار گرفته بود.
صیدلو افزود :
افتخار من و همه همکارانم اینست که حرفه مقدس معلمی را تجربه کرده ایم و از این منظر به خود می بالیم که بخش قابل توجهی از عمر کاری خود را در کلاسهای درس و در جهت تعلیم دانش آموزان کشور صرف نموده ایم .
وی با اشاره به حضور خود و هیأت همراه در آسایشگاه خیریه کهریزک نیز گفت :
بر حسب قاعده و عادت کاری ، وقتی قرار است به هر یک از مراکز آموزشی و تربیتی سرکشی نماییم، از قبل اطلاعات لازم را درباره آن مکان کسب می کنیم ، کهریزک تنها مکانی است که پیش از آمدن مطالعه ای درباره چند و چون رویدادهای آن نداشتیم ، چرا که معتقدیم عینیّت فعالیتهای مرکز آموزش کهریزک را در محل باید لمس کرد.
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با تقدیر از تمامی تلاشهای گروه همیاران فرهنگی در آموزش معلولین این مرکز خیریه ، آمادگی خود را جهت حمایت و پشتیبانی های لازم از این مرکز آموزشی پویا اعلام کرد.
مدرسه معلولین کهریزک با عنوان مرکز آموزشی (( ما می خواهیم ، ما می توانیم )) با بهره گیری از توانمندی های 50 معلم شاغل و بازنشسته ، توانسته است در طول 18 سال فعالیت خود ، منشاء خدمات فراوانی باشد. این مرکز هم اکنون 56 دانش آموز معلول در مقاطع مختلف تحصیلی را در حال آموزش دارد که در پایان هر ترم و با حمایت آموزش و پرورش شهر کهریزک ، هر یک از دانش آموزان در امتحانات سراسری شرکت و پس از قبولی به رتبه های بالاتر صعود می کنند.
شایان ذکر است از میان دانش آموختگان همین مدرسه ، هم اکنون 11 نفر از معلولین جوان کهریزک به دانشگاه راه یافته ، در مقاطع کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد در گرایش های مختلف مشغول به تحصیل هستند.