88310688 (9821+)

آخرین اخبار واحد پژوهش

تنی چند از دانشجویان مرکز علمی کاربردی کهریزک به نمایندگی از سایر دانشجویان این مرکز، غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدای جنگ تحمیلی را در برنامه فرهنگی خود قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ همزمان با سالگرد رحلت معمار کبیر انقلاب و در آستانه قیام خونین ۱۵ خرداد، غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی، در برنامه فرهنگی دانشجویان مرکز علمی کاربردی کهریزک قرار گرفت.

آرزو ولایی مدیر امور فرهنگی و دانشجویی مرکز علمی کاربردی کهریزک با اعلام این خبر، افزود : شهدای جنگ تحمیلی، یادگاران همیشه سرافراز میهن عزیزمان هستند که با اهدا خون پاک خود، شجره طیبه انقلاب اسلامی را آبیاری کرده و اجازه ندادند یک وجب از خاک ایران زمین در اشغال دشمن متجاوز باقی بماند.

ولایی ادای احترام به این سرافرازان وطن را وظیفه هر ایرانی دانست و گفت : دانشجویان پرشماری از مرکز علمی کاربردی کهریزک داوطلب حضور در این اقدام فرهنگی بودند، اما به دلیل رعایت شیوه نامه های بهداشتی ترجیح دادیم تا با منتخبی از آنان بر مزار شریف شهدا حاضر و با قرائت فاتحه و غبارروبی، یاد این یادگاران هشت سال دفاع مقدس را گرامی بداریم.

مدیر امور فرهنگی و دانشجویی مرکز علمی کاربردی کهریزک، سی و دومین سالگرد رحلت جانسوز امام خمینی (ره) را به عموم هموطنان بویژه دانشجویان این مرز و بوم تسلیت و تعزیت عرض نموده و بر تداوم فعالیت های فرهنگی و احیای فرهنگ ایثار و شهادت در همه دانشگاه ها تأکید کرد.