88310688 (9821+)

آخرین اخبار واحد پژوهش

از میان ۵۸۵ دانشگاه، مرکز علمی کاربردی کهریزک در جمع ۱۰ دانشگاه برتر کشور قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ با رأی هیأت نظارت بر عملکرد دانشگاه های کشور، مرکز علمی کاربردی آسایشگاه معلولین و سالمندان کهریزک در جمع ۱۰ دانشگاه برتر قرار گرفت.

در همایشی که با حضور روسای دانشگاه های برتر و مدیران ارشد دانشگاه جامع علمی کاربردی در محل آمفی تئاتر  این دانشگاه برگزار شد، دکتر حسن احمدی رئیس مرکز علمی کاربردی کهریزک با دریافت لوح تقدیر، به عنوان رئیس برترین دانشگاه در استان تهران و یکی از ده دانشگاه برتر کشور معرفی شد.

در این همایش، دکتر محمد حسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با تجلیل از عملکرد مرکز علمی کاربردی کهریزک اظهار داشت : در سطح یابی مراکز علمی، شاخص ها و معیارهای متعددی مورد ارزیابی قرار گرفت و خوشحالیم که اعلام نمائیم کهریزک در مدت کوتاه فعالیت خود توانسته است به عنوان الگویی برتر معرفی شود.

وی با تمجید از مقام علمی دکتر احمدی نیز گفت : ایشان با بیش از چهار دهه فعالیت علمی و پژوهشی در دانشگاه های مختلف، دانش آموختگان بسیاری را تربیت نموده است که اکنون سکاندار مراکز علمی و اجرایی در ایران هستند.

دکتر امید خاطر نشان کرد : با موقعیتی که کهریزک دارد، امیدوار هستیم علاوه بر تربیت نیروی انسانی ماهر و مورد نیاز برای مراقبت از سالمندان و معلولین آن موسسه، دانش آموختگان بسیاری از مرکز علمی کاربردی کهریزک برای خدمت به جامعه فارغ التحصیل و روانه بازار کار شوند.