88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

هیأت تحریریه ماهنامه کهریزک در حالی به کار خود در سال ۱۴۰۲ پایان داد که دویست و هفتاد و هفتمین شماره این نشریه چاپ و در اختیار مخاطبان پرشمار خویش قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک : دکتر حسن احمدی مدیر مسئول ماهنامه کهریزک در آخرین نشست اعضاء هیأت تحریریه این نشریه، از تلاش‌های مجدانه یکایک آنان تجلیل کرد.

وی ماهنامه کهریزک را یکی از نمادهای برجسته موسسه خیریه کهریزک نامید و گفت: این ماهنامه توانسته است با نشر رویداد های خبری و ارائه گزارش های مختلف،  اطلاعات جامع ای را به مخاطبان خود از فعالیت‌های گسترده موسسه بدهد و آنان را بیش از پیش به کهریزک نزدیک کند.

دکتر احمدی تصریح کرد: انواع مقالات علمی، آموزشی، روانشناسی و مددکاری اجتماعی، اطلاعات پزشکی و درمانی و سایر موارد مدنظر خوانندگان ماهنامه کهریزک در این نشریه گنجانده می شود که نشان از نیاز جامعه به بالا بردن دانش خود در این زمینه ها دارد.

مدیر مسئول ماهنامه کهریزک با تقدیر از کلیه نویسندگان و عوامل اجرایی این نشریه، بر ادامه فعالیت ماهنامه کهریزک در سالن آینده با غنای بیشتر تأکید کرد.

در ابتدای این نشست، فاطمه سادات محمدی معاون اجرایی ماهنامه کهریزک به ارائه آماری جامع از فعالیت یک سال گذشته این نشریه پرداخت.

محمدی با بیان اینکه اطلاعات مربوط به سه قشر سالمندان، معلولین و کودکان ذهنی ،همواره در قالب این ماهنامه وجود دارد، اضافه کرد: خوشبختانه با افزایش نویسندگان، محدودیتی در تهیه و تنظیم مقالات مورد نیاز وجود ندارد و علاوه بر همکاری کارشناسان فعال در موسسه، نویسندگانی از مراکز دانشگاهی نیز همکاری صمیمانه ای با ماهنامه کهریزک دارند.

در پایان این نشست و پس از بحث و تبادل نظر اعضاء هیأت تحریریه ماهنامه کهریزک، پنج مصوبه به امضاء کلیه اعضاء رسید تا در سال آینده به مرحله اجرا درآید.