88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

کاروان ۶۰ نفری سالمندان و معلولین ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک تهران با استقبال گرم مسئولان آستان مقدس امامزاده صالح( ع )،به زیارت آن بارگاه ملکوتی رفت.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ به همت گروه همیاران جوان، کاروان ۶۰ نفری از معلولین و سالمندان کهریزک، یک شب و روز با صفا را در آستان مقدس امامزاده صالح( ع )، پشت سر گذاشت.

فرزانه گلکار از اعضاء گروه همیاران جوان و سرپرست این کاروان با ابراز شادی از رویداد معنوی فوق، گفت: مانند همیشه خادمین آن بارگاه مقدس به همه ما لطف داشتند و تا زمانی که میهمان آنان بودیم، از هیچ کوششی در رفاه عزیزان کهریزک فروگذار نکردند.

گلکار همچنین اضافه کرد: با همکاری صمیمانه خادمین، گروه ما موفق شدند به آسانی زیارت کرده و در مراسم معنوی زیارت عاشورا شرکت کنند، پذیرایی و افطاری کلیه مددجویان از دیگر خدماتی بود که مسئولان آن بارگاه مقدس برای گروه ما در نظر گرفته بودند.

این بانوی نیکوکار در پایان نیز گفت: خدا را شاکریم که فرصت خدمتگزاری به عزیزانمان را در سال جدید به ما داد و امیدواریم بتوانیم در انجام وظایف خود همانند سال های گذشته، موفق عمل نماییم.

گروه همیاران جوان متشکل از جوانان فهیم و فرهیخته ای است که سالیان متمادی در خدمتگزاری به مددجویان آسایشگاه خیریه کهریزک در تلاشند. خرید البسه و ملزومات مورد نیاز مددجویان، گشت و گذار در شهر و اردوهای تفریحی ویژه سالمندان و معلولین، از انواع خدمات ارزشمند این گرامیان در کهریزک است.