88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

کارکنان جدیدی که به تازگی در جمع خادمین آسایشگاه خیریه کهریزک پیوسته اند ، با مقررات جاری آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ با حضور دکتر نحوی نژاد قائم مقام آسایشگاه خیریه کهریزک و جمعی از مدیران مجموعه، قوانین و مقررات جاری برای کارکنان جدید تبیین شد.

آشنایی با آیین نامه ها، نحوه ثبت ورود و خروج ها، استفاده از مرخصی استحقاقی و استعلاجی و نیز برخورد با خاطیان احتمالی، عمده مباحث مطروحه در این نشست بود.

در بخشی از این جلسه، دکتر نحوی نژاد قائم مقام آسایشگاه خیریه کهریزک با خوشامدگویی به کارکنان جدید مجموعه اظهار داشت : نام نیکی که هم اکنون کهریزک از آن بهره مند است، حاصل تلاش های افراد متعدد از جمله کارکنانی است که با جدیت و پشتکار فراوان در خدمت رسانی به مددجویان از خود نشان داده اند.

وی با توصیفی از شرایط کنونی کهریزک نیز گفت : اگر می خواهید از کار و فعالیت های خود لذت ببرید و اگر به فکر معیشت و روزی حلال هستید، اسباب رفاه و آسایش سالمندان و معلولین را آنگونه که شایسته است، تأمین نمایید.

دکتر نحوی نژاد، آرامش را بهترین ره آورد خدمت در کهریزک برشمرد و افزود: همه افرادی که در اینجا ساکن هستند را مانند خانواده خود بدانید و امداد رسانی به آنان را وظیفه ذاتی قلمداد کنید تا اجر دنیوی و اخروی را نصیب خود کنید.

قائم مقام آسایشگاه خیریه کهریزک در پایان تصریح کرد : مشکلات محیط کار را به منزلتان نبرید و اجازه دهید تا نگاه به کهریزک همچنان مقدس بماند. مطمئن باشید هیچ کس به خاطر خطایی که انجام نداده، مواخذه نخواهد شد و اجر هیچ پرسنل مخلص و تلاشگری نادیده گرفته نمی شود.