88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در شبی که آصف آریا با ترانه " رفیق " آغازگر کنسرت زیبای خود در آسایشگاه خیریه کهریزک بود، سالمندان و معلولین بسیاری این هنرمند محبوب و دوست داشتنی وطن را جانانه تشویق کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در دومین روز از جشنواره  بهاره کهریزک، آصف آریا خواننده جوان و عاشق پیشه وطن، میهمان خانه سالمندان و معلولین بود.

آصف آریا که ترجیح داد تا گیتار خود را کوک کرده و با تکنوازی، شور و شوق وصف ناپذیری در آسایشگاه خیریه کهریزک برپا کند، با اجرای ترانه هایی چون رفیق، نبودی در حدم،چیه این عشق، دستات، داستان، عشق تو بسه منه و حال دلم، همگان را به وجد آورد.

در پایان این مراسم ،دکتر نحوی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با تقدیر از هنرمندانی که به صورت افتخاری برای شاد کردن عزیزان مددجو و نیز پرستاران آن ها به کهریزک می آیند ، گفت :همه شما هنرمندان نمادی از انسان دوستی ، مهرورزی و کمک به همنوعان خود هستید . ما نیز افتخار داریم تا اسباب هنرنمایی شمارا در این سالن بزرگ که خود یادگاری از نیکوکاران جامعه است ، آماده سازیم .

دکتر نحوی نژاد همچنین با تبریک روز جهانی کارگر هم به کارکنان حاضر در این مراسم گفت :  شما عزیزان که به همراه خانواده های خود در این جشن با شکوه شرکت کردید ، از زحمت کش ترین و صبور ترین افراد جامعه هستید که می توانید شرایط سخت و دشوار سرویس دهی به مددجویان را با جان و دل پذیرفته ، محیطی امن توام با آرامش برای آنان بسازید .

آصف آریا  نیز در حاشیه اجرای ماندگار خود در کهریزک، خطاب به مددجویان و میهمانان حاضر گفت: با احترام به همه کسانی که مرا به عنوان یک یار می شناسند، باید بگویم در میان همه این سال ها، امروز بهترین اتفاق زندگی ام در کهریزک رقم خورد.

این خواننده جوان و خوش آتیه کشور همچنین اذعان داشت: چه لذتی بالاتر از دیدن چهره های دلنشین و شادمان این عزیزان هست و در کجا می توانم این همه زیبایی را یکجا ببینم. شکر خدا که مرا پذیرفتید و قول می دهم تا در دعوت آینده، با همه گروه ارکستر در محضرتان باشیم و باز هم از کنار یکدیگر بودن لذت ببریم.

جشنواره بهاره آسایشگاه خیریه کهریزک طی یک هفته با حضور هنرمندان نام آشنا و محبوبی که به صورت افتخاری در جمع سالمندان و معلولین حاضر می شوند، ادامه خواهد داشت.