88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با اعزام اولین گروه از سالمندان به شمال کشور، اردوهای تفریحی و گردشگری معلولین و سالمندان ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ ویلای ساحلی نشتارود واقع در استان سرسبز مازندران، مقصد اقامت پنج روزه گروه های مختلف معلولین و سالمندان در هفت ماه آینده خواهد بود.

معصومه جعفری راد مدیر امور اجتماعی آسایشگاه با اعلام این خبر، افزود : با سازماندهی انجام شده و در گروه های بیست نفره، همه هفته کاروان گردشگری معلولین و سالمندان کهریزک به شمال کشور اعزام می شوند تا از مواهب خدادادی بهره‌مند شوند.

وی همچنین گفت : همراه گروه های اعزامی به سرپرستی مددکاران علاوه بر پرستار و بهیار، کلیه ملزومات مورد نیاز این سفرها فراهم و همراه کاروان ارسال می شود.

جعفری تقویت روحیه و امید به زندگی را از اهداف اصلی این برنامه ریزی ها عنوان و تصریح کرد : گردش و تفریح از حقوق اولیه همه افراد جامعه است و ما نیز موظف به رعایت این حقوق برای معلولین و سالمندان ساکن در کهریزک هستیم.

مدیر امور اجتماعی آسایشگاه با تشکر از زحمات ارزشمند نیکوکاران در فراهم نمودن موجبات پذیرایی و شادی جمع زیادی از مددجویان کهریزک، از همه این گرامیان دعوت کرد با حمایت های خود، در تداوم هرچه بهتر این سفرها، یار و یاور مسئولین آسایشگاه خیریه کهریزک باشند.