88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

سینمای فضای باز با اکران فیلم سینمایی دینامیت، به استقبال بینندگان خود در آسایشگاه خیریه کهریزک رفت.


به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ با مطلوب شدن وضعیت هوا به ویژه هنگام شب، سینمای فضای باز کار خود را با پخش فیلم سینمایی دینامیت رسماً آغاز کرد.
محسن پزشکی مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک، استقبال پرشور معلولین و سالمندان از اکران فیلم های سینمایی در فضای باز را عامل تداوم فعالیت این حوزه هنری دانست و گفت : مدت های مدیدی جای خالی چنین برنامه‌های تفریحی و سرگرم کننده در آسایشگاه خالی بود که با تمهیدات لازم، این خلأ از سال گذشته پر شد.
پزشکی در ادامه نیز گفت : همکاران ما سعی بر آن دارند تا با نمایش فیلم های سینمایی در ژانر کمدی، هفته خوبی را برای مخاطبان خود که همان عزیزان معلول و سالمند هستند، رقم بزنند، ضمن اینکه پیش از تهیه و پخش نسخه ای از فیلم، حتماً نظرسنجی در بخش های محل اقامت مددجویان از فیلم مورد علاقه آنان صورت می گیرد تا پربیننده ترین فیلم انتخاب شود.
پزشکی تصریح کرد : در حال حاضر شب های یکشنبه برای پخش فیلم های سینمایی در سالن سلامت هدف گذاری شده است و در صورت تقاضا و استقبال بیشتر، آمادگی داریم تا تعداد اکران فیلم ها را در نوبت های مختلف افزایش دهیم.
فیلم سینمایی دینامیت با بازی احمد مهران فر ، پژمان جمشیدی، نازنین بیاتی، محسن کیایی و... ساخته مسعود اطیابی در سال 1400 به اکران عمومی درآمد.