88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

آیین سنتی  شب چهارشنبه پایان سال، با هنرنمایی گروه هنری غائی و با حضور جمع کثیری از سالمندان و معلولین در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ در آغازین دقایق برگزاری مراسم چهارشنبه سوری، کلیه سالمندان و معلولین حاضر در این مراسم، عیدی خود را از دست مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک دریافت کردند.

در سوی دیگر، گروه هنرمندان جوان شهر به خوانندگی و سرپرستی سعید غائی، هرآنچه در توان داشتند برای شادی آفرینی جمع حاضر در طبق اخلاص گذاشتند.

توزیع انواع تنقلات و آش رشته، برافروختن آتش و در نهایت سرو چای هیزمی، از برنامه های مختلف برگزاری مراسم چهارشنبه پایان سال در آسایشگاه خیریه کهریزک بود.

در حاشیه این جشن زیبا، سعید غایی هنرمند افتخاری آسایشگاه در گفتگوی کوتاهی با خبرنگار کهریزک، گفت : خدا را شکر یک سال دیگر فرصت زندگی پیدا کردیم تا در این شب باشکوه خدمتگزار عزیزان دلمان در کهریزک باشیم.

وی حضور در آسایشگاه را برای خود و سایر دوستان هنرمندش ، افتخاری بزرگ دانست و افزود : دیدن چهره های شاد و هیجان زده سالخوردگان و معلولین، انگیزه زیادی به ما می دهد تا در خدمت آنها باشیم و امیدواریم که خدا از همه ما راضی و خشنود باشد.