88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با اعزام اولین گروه از سالمندان، اردوهای بهاری و تابستانی مددجویان آسایشگاه خیریه کهریزک آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ ویلای ساحلی نشتارود واقع در استان سرسبز مازندران ، مقصد استراحت و تغییر آب و هوای مددجویان آسایشگاه خیریه کهریزک شد.

معصومه جعفری راد مدیر امور اجتماعی آسایشگاه با اعلام این خبر ، افزود : با برنامه ریزی انجام شده و طبق جدول زمانبندی، درصدد هستیم تا از حداکثر ظرفیت و فرصت برای تقویت روحیه مددجویان در این روزهای خاص استفاده کنیم.

جعفری راد با اشاره به وضعیت شهرهای شمالی و اعلام حالت فوق‌العاده در آنها نیز گفت : به خوبی از وضعیت موجود آگاهی کامل داریم، از این رو اردوهای مددجویان تا عادی شدن اوضاع، صرفاً به اقامت در ویلای ساحلی محدود می شود و حضور در اماکن عمومی و پرتردد به طورکلی برای کاروان های اعزامی ممنوع خواهد بود.

وی با نگاهی به تمهیدات بهداشتی و درمانی برای مسافران کهریزک هم گفت : کلیه ملزومات مورد نیاز برای رعایت شیوه نامه های سلامت در اختیار بهیار و پرستاران گروه ها قرار داده می شود تا شاهد کوچکترین آسیبی به سالمندان و معلولین حاضر در این اردوها نباشیم.

مدیر امور اجتماعی آسایشگاه در پایان تصریح کرد : آن دسته از خیرین ارجمندی که تمایل به مشارکت در تأمین هزینه‌های اعزام مددجویان به سفرهای روحیه بخش را دارند، می توانند در تماس با واحد روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک در این کار خیر و خداپسندانه اعلام آمادگی نمایند.