88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

طرح اوقات فراغت پرسنل و خانواده های آنان در سه محور فرهنگی، ورزشی و توانبخشی در دستور کار مسئولان آسایشگاه خیریه کهریزک قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با توجه به ضرورت برنامه ریزی جهت ارتقاء سطح سلامت و بهبود کیفیت زندگی کارکنان آسایشگاه و خانواده های آنان، بهره گیری از ظرفیت‌ها و امکانات رفاهی مجموعه کهریزک در دستور کار قرار گرفت.

دکتر سمیرا سنگی معاون توانبخشی آسایشگاه خیریه کهریزک با اعلام این خبر، افزود:  در این راستا و در بخش توانبخشی، این پتانسیل وجود دارد که به فرزندان پرسنل آموزش های لازم برای فراگیری نقاشی، سفال گری و معرق کاری داده شود که از جذابیت فوق العاده ای میان کودکان و نوجوانان برخوردار است.

وی اضافه کرد: در بخش فرهنگی، کلاس های آموزش زبان، کامپیوتر، ریاضی و فارسی در نظر گرفته شده که زیر نظر اساتید اهل فن، انجام خواهد شد.

دکتر سنگی بیان داشت: اوج درخواست ها در بخش ورزشی است که برای کودکان ورزش های مختلف از جمله فوتسال، اسکیت، شطرنج و تنیس روی میز برنامه ریزی شده است و برای بزرگسالان هم بدنسازی، ایروبیک، یوگا، والیبال، فوتسال و تنیس در نظر گرفته شده که می تواند کمک شایانی در پر کردن اوقات فراغت و در نهایت ارتقاء سطح سلامت را به دنبال داشته باشد.

معاون توانبخشی آسایشگاه خیریه کهریزک، تابستان دلچسبی را از هم اکنون برای پرسنل آسایشگاه و فرزندان آنان پیش بینی کرد و گفت: همه تمهیدات لازم برای اجرای این طرح آماده شده و استقبال کنندگان در حال دریافت زمان‌بندی این کلاس ها هستند.