88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

سکوهای اول تا سوم در ۹ رشته ورزشی در آسایشگاه خیریه کهریزک، نفرات برتر خود را شناخت.


به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ به میزبانی سالن پوریای ولی آسایشگاه خیریه کهریزک، جشنواره ورزشی معلولین و سالمندان با شناخت نفرات برتر به کار خود پایان داد.
در این جشنواره ورزشی که با حضور بیش از ۱۸۰ ورزشکار معلول و سالمند ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد، قهرمانان ورزشی در ۹ رشته بوچیا، تنیس روی میز، دارت و ایردارت، فوتبال دستی، شطرنج، ویلچررانی، بولینگ و مسابقات ویلچر های برقی در کلاس های مختلف به روی سکو رفتند و جوایز خود را از دست مسئولین آسایشگاه دریافت کردند.
سید مسعود طباطبائیان رئیس هیأت ورزشهای جانبازان و معلولین شرق تهران که میهمان ویژه این جشنواره بود، خطاب به ورزشکاران مدال آور گفت : از فرصت های ایجاد شده باید بهترین استفاده را برای رسیدن به مدارج عالی ورزشی ببرید و خود را آماده حضور در میادین بزرگ و بین المللی کنید.
طباطبائیان اضافه کرد : به پشتوانه اراده و امکاناتی که برایتان فراهم می شود، می توانید با وجود داشتن محدودیت های حرکتی، قهرمانان نام آوری شوید و باعث افتخار کشور و محل زندگی خود باشید.
رئیس هیأت ورزشهای جانبازان و معلولین شرق تهران با تقدیر از مسئولین آسایشگاه خیریه کهریزک که این امکان را فراهم آوردند تا ورزش در میان معلولین و سالمندان فراگیر شود، ره آورد ورزش برای ورزشکاران را سلامتی و تندرستی عنوان و بر استمرار تحرک ورزشی در هر سن و وضعیت جسمانی تأکید کرد.