88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی، کلیه مددجویان ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک میهمان سفره احسان خیرین و نیکوکاران جامعه شدند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ مطابق سنت حسنه و در سال جاری نیز، جمع کثیری از خیرین و نیکوکاران جامعه ترجیح دادند تا با تهیه و تحویل ملزومات غذایی، به یاری سالمندان و معلولین ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک بشتابند.
مهندس مرضیه مقیمی مسئول تغذیه آسایشگاه با ادای احترام به همه خیرین و نوعدوستان شهر که در فراهم نمودن ملزومات طبخ غذا به یاری این واحد آمدند، اظهار داشت : در سال جاری نیز همه یاوران آسایشگاه این امکان را فراهم نمودند تا بتوانیم غذای مورد نیاز همه بخش های مختلف را در آشپزخانه آسایشگاه طبخ و توزیع کنیم.
مهندس مقیمی تصریح کرد : همه مردم عزیز به خوبی اگاهی دارند که در شرایط خاص شیوع بیماری کرونا در کشور به سر می بریم، بنابراین به ما اجازه می دهند تا در شرایط کاملاً تحت کنترل غذای مددجویان را طبخ و به موقع ارسال کنیم.
وی پخت انواع حلوا، شله زرد، آش و دیگر سفارشات نیکوکاران در کنار طبخ غذای روزانه مددجویان در این ایام را یادآور شد و گفت : در گذشته خیرین ترجیح می دادند که خود در آماده سازی سفارشات پیشقدم شوند و ما نیز از آن استقبال می کردیم، اما در وضعیت کنونی از آنان درخواست کردیم که این وظیفه به همکاران ما محول شود تا در فرصت مقتضی و به مرور سفارشات آماده و به مصرف مددجویان برسد.
مسئول تغذیه آسایشگاه بار دیگر با تقدیر از زحمات همه خیرین جامعه، تأکید کرد : گوشت قرمز و سفید، برنج و حبوبات، روغن مایع، انواع سبزیجات و دیگر ملزومات طبخ غذا از نیازهای اساسی و همیشگی واحد تغذیه آسایشگاه خیریه کهریزک است که امیدوار هستیم تا در تهیه این مایحتاج همچون همیشه یار و یاور این مجموعه خیریه باشید.