88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

نیکوکار جوان با قبول هزینه های مختلف پذیرایی از کاروان معلولین کهریزک، به نیات پاک خود جامه عمل پوشاند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ کاروان معلولین جوان کهریزک در حالی به مقصد امامزاده صالح (ع) رسید که موجبات پذیرایی از میهمانان این آستان مقدس توسط یکی از خیرین گروه همیاران جوان فراهم شده بود.

زیارت بارگاه مطهر امامزاده صالح (ع) و شرکت در نماز جماعت، پذیرایی و صرف شام و خرید در بازار مجاور، از برنامه هایی بود که برای معلولین جوان کهریزک به اجرا درآمد.

علی برومند بانی خیر این برنامه زیارتی و تفریحی در گفتگو با خبرنگار کهریزک، اظهار داشت : الحمدلله همه چیز طبق برنامه پیش رفت و موفق شدیم همراه دوستان، در خدمت عزیزانمان از کهریزک باشیم.

وی همنشینی با مددجویان آسایشگاه را افتخار خود و همراهان دانست و گفت : همین که لیاقت خدمت به این دوستان نصیب ما شده، جای شکرگزاری است. خداوند به همه ما کمک کند تا بتوانیم از این به بعد هم در خدمت دوستان مهربانمان در کهریزک باشیم.

برومند که خود لباس مقدس خادمی امامزاده صالح (ع) را به تن می کند، در پایان این گفتگو تأکید کرد : هر قدمی که برای رضای خدا باشد، بی پاسخ نمی ماند و هرکسی که لیاقت خدمت به جامعه را داشته باشد، باید بداند که خداوند نظر لطف و عنایت به او را دارد.