88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

مسئول ورزش آسایشگاه از علاقمندی و استقبال سالمندان و معلولین از ورزش صبحگاهی می گوید که با حضور جمعی خود، شور و نشاط را در زندگی آنان دوچندان کرده است.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ با برنامه ریزی انجام شده و با استقبال پرشور سالمندان و معلولین ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک، ورزش صبحگاهی در برنامه زندگی این عزیزان گنجانده شد.

آناهیتا فرخی مسئول ورزش آسایشگاه، با اعلام این خبر افزود : در گذشته نیز ورزش صبحگاهی در مقاطعی از روزها انجام می گرفت که به دلایل مختلف، مدتهاست که به فراموشی سپرده شده است.

فرخی اضافه کرد : طی برنامه ریزی انجام شده و با همکاری واحد‌های مختلف آسایشگاه، همه روزه در محوطه بزرگ مجموعه،  محل اجتماع و ورزش صبحگاهی سالمندان و معلولین خواهد شد تا نشاط و شادابی را در این گردهمایی ها بدست آورند.

آناهیتا فرخی، سرزندگی و دوری از خمودگی را از دیگر محاسن ورزش صبحگاهی در آسایشگاه عنوان و تصریح کرد : در دو قسمت ویژه سالمندان و معلولین، نرمش ها ، حرکات و تمرینات خاص هر یک از گروه های سنی و افراد دچار معلولیت توسط کارشناسان ورزشی برای آنان در نظر گرفته شده و اجرا می شود.

مسئول ورزش آسایشگاه، پذیرایی از عزیزان معلول و سالمند را حسن ختام همه روزه این اجتماعات پرنشاط اعلام و یادآور شد : همه شرکت کنندگان در ورزش صبحگاهی، در محل های یاد شده صبحانه های خود را میل می کنند تا با خاطری خوش به محل زندگی خود بازگردند.