88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

آیین استقبال از سال نو میلادی با حضور مددجویان مسیحی در کنار پرستاران و مددکاران خود در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ در آستانه سال نو میلادی و به رسم زیبای همه ساله، مددجویان مسیحی ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک با برپایی جشن و سرور، به پیشواز سال جدید خود رفتند.

تزیین درخت کریسمس_ نماد سال نو میلادی، اهدا گل و هدایای مددجویان مسیحی توسط بابانوئل و مدیران آسایشگاه، از دیگر بخش های مختلف جشن زیبای فرارسیدن سال ۲۰۲۲ میلادی بود.

در بخشی از این جشن، دکتر پورفهیم معاون توانبخشی آسایشگاه با تبریک فرارسیدن سال نو میلادی به همه مددجویان مسیحی، سالی پربار و به دور از هرگونه بیماری را برای آنان آرزومند شد.

وی خدمت در کهریزک را فارغ از هر نوع توجه به دین و مذهب مددجویان دانست و گفت : همه ما خدمتگزاران سالمندان و معلولین ساکن در این مجموعه هستیم و امیدواریم شایستگی این جایگاه را داشته باشیم.

معاون توانبخشی آسایشگاه همچنین با تبریک میلاد عیسی مسیح به همه هموطنان مسیحی بویژه مددجویان کهریزک، اظهار داشت : توصیه همه انبیاء الهی همچون عیسی مسیح به همگان، صلح و برابری و برادری است، امیدوار هستیم تا در سال نو میلادی شاهد آرامش و آسایش هرچه بیشتر مردم عزیزمان و همه ملت های جهان باشیم.

همه ساله و در آستانه سال نو میلادی، با حضور کشیش و مسئولان کلیسای جماعت ربانی، جشن مددجویان مسیحی ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک در فضایی صمیمی و گرم برگزار می شود. در سال جاری و در دومین دور متوالی به جهت رعایت اصول بهداشتی و مراقبتی، این مراسم به صورت کاملاً محدود و بدون حضور این بزرگواران به انجام رسید.