88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در آستانه طولانی ترین شب سال ، اعضاء هیأت مدیره و امناء مؤسسه خیریه کهریزک در جمع نمایندگان کارکنان آسایشگاه حضور یافته و دقایق شادی را در کنار هم گذراندند .

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ با تفألی بر دیوان حضرت حافظ و نیز زمزمه اشعار یلدایی توسط سالمندان هنرمند کهریزک ، جشن با شکوهی در آستانه شب یلدا با حضور اعضاء هیأت مدیره و امناء مؤسسه خیریه کهریزک به همراه نمایندگانی از کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد .

در این مراسم سنتی و زیبا آقای قبادی دانا مدیرعامل مؤسسه ، کهریزک را کوی عشق نامید که در قسمتی از بهشت روی زمین است و همکاران پر تلاش این مرکز را در نوک پیکان خدمتگزاری به مددجویان برشمرد که دلهای آنان عاشقانه و عارفانه شیفته خدمت به عزیزان این مجموعه خیریه است .

در بخش دیگری از این جشن دکتر نحوی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با تشکر از تمامی همراهی ها اعضاء هیأت مدیره و امناء مؤسسه اظهار داشت : به پشتوانه حمایتهای بی دریغ شما گرامیان می توانیم در چنین مراسم هایی شادی آفرین ساکنین خانه بزرگ کهریزک باشیم و مسرور از آنیم که در شب یلدا می توانیم یکی از زیباترین جشن های ممکن را برگزار نمائیم .

محمدرضا صوفی نژاد عضو هیأت مدیره مؤسسه خیریه کهریزک هم وابستگی و دلبستگی موجود در کهریزک میان کارکنان و مددجویان را قابل ستایش نامید و گفت کهریزک یک خانواده بزرگ است و در این خانواده کسانی زندگی می­کنند که فاقد سرپرست مؤثر هستند و وظیفه ماست تا شرایط را به گونه ای فراهم نمائیم تا جای خانواده اصلی آنان به شمار آئیم .

گفتنی است هدایای شب یلدا که شامل فال حافظ و انار کار دست مددجویان ، به اعضاء هیأت مدیره و امناء مؤسسه و سایر همکاران حاضر توسط سالمند پیشکسوت محمدعلی مختارپور به آنان تقدیم گردید .