88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

آئین استقبال باشکوه از قهرمانان بسکتبال با ویلچر، با حضور مددجویان، مدیران و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک تهران برگزار شد،

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران؛ با حضور جمعی از مددجویان و مدیران آسایشگاه در فرودگاه بین المللی امام به نمایندگی از خانواده بزرگ کهریزک، از ملی پوشان بسکتبال با ویلچر کشور که موفق به کسب عنوان سوم جهان شدند، تجلیل شد،

همچنین تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشور که در آن وحید سعادت پور، علیرضا کمالی فر، امید هادی اظهر و ابوالفضل جلالی ورزشکاران توانمند کهریزک را به همراه دارد، با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک مورد استقبال باشکوه مددجویان، مدیران و کارکنان این مجموعه خیریه قرار گرفت.

در این مراسم، دکتر نحوی نژاد با تبریک به همه قهرمانان مدال آور کشور، خطاب به ورزشکاران کهریزک گفت؛باعث مباهات است که چهار بازیکن تیم ملی کشورمان از کهریزک، در مسابقات جهانی خوش درخشیدند و عنوان سومی جهان را به ارمغان آوردند.

وی خاطرنشان کرد:وقتی جدیت و پشتکار شما را در تمرینات می دیدیم، اطمینان داشتیم که دست خالی به کشور باز نخواهید گشت.

دکتر نحوی نژاد با بیان کهریزک به وجود شما افتخار می کند، افزود : همه امکانات و تجهیزات ورزشی در اختیار شما و تیم ملی کشورمان است تا بار دیگر شاهد درخشش شما در مسابقات هانگژو چین و نیز قهرمانی جهان در سال آینده باشیم.

تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشورمان در دیدار رده بندی با غلبه بر تیم قدرتمند هلند، برای اولین بار صاحب عنوان جهانی و گردن آویز برنز شد.