88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در آخرین شب از سال ۱۴۰۲ هجری شمسی و با حضور گروه های مختلف هنری، معلولین و سالمندان ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک به همراه مدیران و کارکنان این مجموعه خیریه به استقبال از نوروز باستانی رفتند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با اجرای دلنواز هروس، خواننده پیشکسوت پاپ، آیین استقبال از نوروز ۱۴۰۳ هجری شمسی در آسایشگاه خیریه کهریزک با شکوه هرچه تمام تر برگزار شد.

در این مراسم که با حضور اعضاء هیأت امنا و مدیره موسسه خیریه کهریزک، مدیرعامل موسسه، مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک، جمع کثیری از خیرین و نیکوکاران در کنار مددجویان این مجموعه خیریه برگزار شد، هنرمندان بسیاری با اجرای برنامه‌های شاد و متنوع، لبخند رضایت را بر چهره ساکنین این خانواده بزرگ نشاندند.

هروس خواننده و هنرمند نام آشنای میهن، گروه هنری اکبر امامی، موسيقي سنتی سماء، محمد رضا مقدم خواننده جوان و خوش آتیه کشور و گروه ساز و دهل هنگدرام از جمله هنرمندان افتخاری کهریزک در جشن استقبال از نوروز باستانی بودند، ضمن آنکه عاطفه حیدری و مهراد نوروزی مجریان رادیو و تلویزیون در برگزاری باشکوه این مراسم، به ایفای نقش پرداختند.

حميد قبادی دانا مدیرعامل موسسه خیریه کهریزک در بخشی از این مراسم با تبریک فرارسیدن سال ۱۴۰۳ خورشیدی به همه هموطنان بویژه ساکنین و خادمین کهریزک، گفت: همه تلاش هیأت مدیره موسسه بر این است که عزیزان سالمند و معلول، زندگی شاداب و آسوده ای داشته باشند و به غیر از رنج ناشی از کهولت یا معلولیت، رنج دیگری آنان را آزار ندهد.

وی خطاب به میهمانان و نیکوکاران حاضر در جشن هم گفت: به یقین کارکنان آسایشگاه از ایثارگر ترین افراد جامعه هستند که نظير آنها کمتر یافت می شود. با وجود مشقت و سختی کار، اگر عشق و علاقه و دلدادگی در دل و جان این عزیزان نبود، قطعأ شاهد خدمات شایسته در کهریزک نبودیم. ما نیز سعی داریم برای بهبود وضعیت معیشت این فرشتگان، اقدامات لازم و کافی را به عمل آوریم.

مدیرعامل موسسه خیریه کهریزک با تقدیر از همه نیکوکاران حاضر در مراسم نیز گفت: در شرایط سخت اقتصادی کنونی، چراغ کهریزک با عزم و اراده شما روشن است و ما مدیون و مرهون زحمات و خدمات ارزشمند شما هستیم.

مراسم زیبا و نمادین تحویل سال ۱۴۰۳ خورشیدی در حالی به کار خود در آسایشگاه خیریه کهریزک پایان داد که یکسال دیگر بر سابقه درخشان خدمتگزاری در این مجموعه خیریه افزوده شد. امید آنکه در سایه توجهات حق تعالی، نیکوکاران جامعه و کارکنان خستگی ناپذیر کهریزک، زندگی آرام و آسوده ای در سال جدید پیش روی همه مددجویان خانواده بزرگ کهریزک باشد.