88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

دکتر افشین استوار ریاست پژوهشگاه غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی تهران به همراه هیأت همراه با بازدید از بخش‌های مختلف آسایشگاه خیریه کهریزک در جریان عملکرد واحدهای مختلف این نهاد قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ ریاست پژوهشگاه غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی در زمان حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک، خدمات جاری در این مجموعه را وصف‌ناپذیر خواند و گفت: من به‌جای همه پدران و مادران سالمند ساکن در این مجموعه مقابل همه شما سر تعظیم فرود می‌آورم.

وی در نشستی با دکتر حسن احمدی ریاست دانشگاه علمی کاربردی آسایشگاه خیریه کهریزک، تعاملات دوجانبه این دو نهاد را در جهت ارتقاء سطح سلامت سالمندان، معلولین و بیماران ضروری برشمرد و آمادگی ل پژوهشگاه را در این زمینه اعلام کرد.

دکتر افشین استوار بابیان اینکه بنیان‌گذاران این نهاد اقدام بسیار بزرگی را رقم‌زده‌اند عنوان داشت: ما می‌توانیم یک شورای پژوهشی مشترک با آسایشگاه خیریه کهریزک ایجاد کنیم که هدف اول آن به بهره‌ور کردن ایده‌های خلاقانه باشد.

دکتر حسن احمدی ریاست مرکز علمی کاربردی نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور این مقام علمی در آسایشگاه خیریه کهریزک و با اشاره به اینکه اطلاعات آسایشگاه که ماحصل 50 سال تجربه و دانش‌اندوزی است پیشنهاد ایجاد کتابخانه مجازی را داد و خواستار معرفی اساتید و دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی آسایشگاه خیریه کهریزک در پژوهشگاه شد.

وی همچنین با اشاره به حضور خبرگان علوم پزشکی همچون دکتر شعاعی و دکتر شریف در تیم پژوهشی مجموعه، خواستار تشکیل شورای پژوهشی مشترک جهت بررسی و تدوین تفاهم نامه جهت ارائه خدمات بیشتر به جامعه هدف شدند .

در خاتمه ریاست دانشگاه علمی کاربردی آسایشگاه خیریه کهریزک بابیان اینکه منتظر حضور پربار کارشناسان آن مرکز در کهریزک هستیم، خاطرنشان کرد: همه ما بر اهمیت پژوهش در حوزه سالمندی واقفیم، لذا می‌توانیم با همفکری و بهره‌گیری از توانمندی‌های دو مجموعه خدمات شایانی را به جامعه هدف ارائه نماییم.