88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

نماز ظهر عاشورا با حضور گسترده عزاداران حسینی، مددجویان، مدیران و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک در جوار محراب نور این مجموعه خیریه اقامه شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ به امامت حجت الاسلام و المسلمین شریفی امام جماعت مسجد آسایشگاه، نماز ظهر عاشورا در جوار محراب نور آسایشگاه خیریه کهریزک اقامه شد.

در این همایش مذهبی، عزاداران حسینی در صفوفی به هم فشرده به یاد مظلومیت خاندان به خون خفته امام شهیدان، حسین بن علی (ع) ، نماز ظهر عاشورا را اقامه کردند.

حجت الاسلام والمسلمین شریفی در بخشی از خطبه های نماز ظهر عاشورا، با تسلیت و تعزیت فرارسیدن ایام خونبار حسینی به همه شیعیان جهان، اظهار داشت : مصیبت خاندان شهید امام حسین علیه السلام تا قیامت در دل های مسلمانان جهان زنده است و هرگز به فراموشی سپرده نخواهد شد.

حجت الاسلام شریفی خطاب به سوگواران و خیرینی که کهریزک را مقصد امور خیریه خود قرار داده اند نیز گفت : بدانید هرکس به هر میزان که بتواند در رفع نیازهای دردمندان جامعه خود قدم بردارد، خداوند سبحان به همان اندازه پاداش دنیا و آخرت وی را تضمین می‌کند.

امام جماعت محراب نور آسایشگاه، کهریزک را خانه دردمندان جامعه برشمرد و از همه خیرین دعوت کرد تا در اطعام و رفع نیازهای درمانی بیماران، در تلاشی مستمر باشند.