88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با حضور جمع کثیری از خیرین، مددجویان و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک، نماز عید سعید فطر در مجاورت مسجد و در فضای باز مجموعه اقامه شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ نماز عید سعید فطر به امامت حجت‌الاسلام و المسلمین شریفی و با حضور جمع کثیری از خیرین و نیکوکاران در کنار مددجویان و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک، در مجاورت مسجد و در فضای باز اقامه شد.

حجت الاسلام والمسلمین شریفی امام جماعت محراب نور آسایشگاه در خطبه های نماز عید سعید فطر،  حلول ماه شوال را به همه مسلمانان و هم‌میهنان عزیزمان تبریک و تهنیت گفت.

وی ماه مبارک رمضان را فرصتی مغتنم برای اخلاص و عبودیت دانست و گفت : در ماه نزول قرآن و بهره مندی از برکات و فیوضات فراوان آن، می توانیم خود را آماده یکسال زندگی سالم و به دور از هرگونه گناه و آلودگی دنیوی نماییم.

حجت الاسلام شریفی در بخش دیگری از خطبه های نماز، با تجلیل از همه خیرین جامعه که در حمایت از مددجویان آسایشگاه خیریه کهریزک پیشگام هستند، تصریح کرد : خداوند متعال اجر دنیا و آخرت کسانی را که در اطعام و تأمین معیشت محرومین جامعه در تکاپو هستند، محفوظ داشته و برکات این اقدامات ارزشمند را به خود آنان باز می گرداند.

در پایان این همایش معنوی، هدایای نمازگزارانی که با یکماه روزه داری به اقامه نماز عید سعید فطر آمده بودند، تقدیم ایشان شد. شایان ذکر است کلیه این هدایا توسط خیرین حاضر در آسایشگاه مهیا شده بود که امید است مورد قبول و رضایت خداوند متعال قرار گیرد.