88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

نماز عید سعید فطر به امامت حجت‌الاسلام‌والمسلمین شریفی و با حضور نیکوکاران، مدیران، مددجویان و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ محراب نور آسایشگاه خیریه کهریزک، میعادگاه جمع کثیری از خیرین و نیکوکاران جامعه بود که آمده بودند تا در کنار مدیران، مددجویان و کارکنان این مجموعه، خیریه نماز عید سعید فطر را به شکرانه یک‌ ماه روزه‌داری برگزار کنند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین شریفی امام جماعت محراب نور آسایشگاه در خطبه‌های نماز عید سعید فطر با تبریک فرارسیدن عید بزرگ مسلمین جهان به همه‌روزه داران و خدا باوران کشور، گفت: خداوند رحمان را شاکریم که یک سال دیگر توفیق بندگی به همه ما عطا فرمود تا با سلامتی روزه‌های خود را به پایان رسانده و در این جمع مصفا، نماز شکر و عید فطر را به‌جای آوریم.

وی با تجلیل از همه خیرین و نیکوکارانی که در صفوف به هم فشرده نماز حاضر بودند نیز گفت: خداوند عنایت ویژه‌ای به همه شما بزرگواران دارند که یکی از بهترین اماکن مقدس را برای اقامه نماز و نیز احسان ونیکوکاری برگزیده‌اید. به‌یقین بدانید اعمال شایسته شما در محضر خداوند به نیکی ثبت و ضبط می‌گردد.

وی خطاب به مدیران و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک هم گفت: ثواب شما عزیزان کمتر از خیرین ارجمندی که هم‌اکنون در جمع ما حضور دارند، نیست. چراکه باوجود تمام سختی‌ها و مرارت‌های فراوان در طول شبانه‌روز خدمتگزاران موفقی برای سالمندان و معلولین این مرکز خیریه هستید.

 حجت‌الاسلام‌والمسلمین شریفی با اشاره به آیات نورانی قرآن، اذعان داشت: خداوند متعال همواره پشتیبان تمامی بندگان خود بوده و هست. چه این عزیزانی که هم‌اکنون در بخش‌های مختلف آسایشگاه زندگی می‌کنند و چه خادمین افتخاری و موظفی که رسالت خدمت به این عزیزان رادارند همه در پناه ایزد منان هستند.

شایان‌ذکر است در دو روز تعطیلات عید سعید فطر، صندوق‌های دریافت فطریه در محل آسایشگاه خیریه کهریزک مستقر گردیده و آماده دریافت نذورات و فطریه مؤمنین و روزه‌داران عزیز است.