88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

طی حکمی از سوی دکتر حسین نحوی نژاد، مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک تهران، صفورا عباسی به عنوان مدیر روانشناسی این آسایشگاه منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در آیین معارفه مدیر روانشناسی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران، دکتر حسین نحوی نژاد بر تعامل همه جانبه روانشناسان و مددکاران اجتماعی در رفع مشکلات روحی و روانی مددجویان تأکید کرد.

وی با برشمردن برخی وظایف روانشناسان نیز گفت : بسیاری از سالمندان و معلولین به دلیل دوری از خانواده و عدم استقلال در زندگی، دارای مشکلات روانی فراوانی هستند که این وضعیت، حساسیت شغلی شما را دوچندان می کند.

وی خطاب به مدیر روانشناسی آسایشگاه گفت : با استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل های موجود، تمام انرژی خود را صرف امور روانشناختی مددجویان کنید تا عوارضی چون افسردگی، استرس، انزوا، اختلالات شخصیتی، اضطراب و پرخاشگری در میان سالمندان و معلولین به حداقل برسد.

دکتر نحوی نژاد افزود : استفاده از ظرفیت‌های دانشگاه کهریزک این امکان را به شما می دهد تا با بهره‌گیری از دانش اساتید و برگزاری کلاس های آموزشی ویژه مددجویان و کارکنان، محیطی امن و عاری از هرگونه تنش در آسایشگاه ایجاد نمایید.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک تهران اظهار امیدواری کرد با ساماندهی جدید در حوزه روانشناسی، شاهد تحولات اساسی در زندگی مددجویان تحت پوشش این مجموعه خیریه باشیم.

شایان ذکر است پیش از این، کارشناسان مددکاری و روانشناسی در قالب واحد امور اجتماعی مشغول فعالیت بودند که بدین ترتیب، از این پس حوزه روانشناسی به صورت مستقل در آسایشگاه خیریه کهریزک به انجام وظیفه خواهد پرداخت.