88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در ظهر تاسوعا و عاشورای حسینی، مددجویان تحت پوشش آسایشگاه خیریه کهریزک، وعده غذایی خود را میهمان سفره احسان خیرین و نیکوکاران جامعه بودند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ بار دیگر در ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین علیه السلام و یاران باوفای آن حضرت، مردم نوعدوست و فهیم شهر، آسایشگاه خیریه کهریزک را مقصد اهدا نذورات خود کردند.

اهدا انواع ملزومات طبخ غذا، کمک های نقدی و تقدیم گوشت های قربانی دسته جات عزاداری به واحد تغذیه آسایشگاه، از جمله اقدامات خیرین و عزاداران حسینی در این روزها بود.

مهندس مرضیه مقیمی مسئول تغذیه آسایشگاه با قدردانی از خدمات ارزشمند خیرین به مددجویان کهریزک، گفت : ادای احترام داریم محضر تمامی خیرینی که همانند چند سال گذشته اجازه دادند تا از محل اقلام اهدایی آنان، غذای مددجویان ساکن در بخش های مختلف طبخ و توزیع گردد.

مقیمی همچنین یادآور شد: واحد تغذیه آسایشگاه بر اساس دانش و تجربه کافی، نیازهای غذایی سالمندان و معلولین را طبقه بندی نموده و در زمان های تعیین شده، اقدام به طبخ غذای مورد نیاز می نماید. از این رو خیرین ارجمند با اهدا ملزومات تهیه غذا، این امکان را به واحد تغذیه آسایشگاه می دهند تا در زمان معین به نیازهای غذایی مددجویان، پاسخ صحیح دهد.

مهندس مقیمی خاطر نشان کرد : در تمامی روزهای سال آمادگی کامل داریم تا سفارشات غذایی خیرین و نیکوکاران جامعه به هر میزانی که باشد را آماده و جهت تغذیه مددجویان، توزیع نماییم.